Accredito

Zapraszamy przedstawicieli mediów do założenia konta i otrzymywanie informacji prasowych dotyczących Klubu przez platformę Accredito.com pod adresem www.accredito.com/kkk-krosno.

System Accredito.com umożliwia przedstawicielom mediów subskrybowanie informacji oraz wnioskowanie o akredytacje na mecze różnych drużyn, operując tylko jednym kontem ogólnym. W celu zarejestrowania swojego konta dziennikarskiego w systemie, prosimy o wejście na stronę www.accredito.com/pl/ i wybranie opcji "Rejestracja" -> "Zarejestruj konto dziennikarza". Po wypełnieniu formularza Państwa konto zostanie utworzone, a na wskazany przy rejestracji adres e-mail wysłany zostanie link aktywacyjny.

Po zalogowaniu do systemu sugerujemy przypisanie swojej redakcji do konta dziennikarza. Można to uczynić, wybierając opcje "Redakcje". Jeśli redakcji nie ma na liście, konieczne będzie jej zarejestrowanie. Więcej informacji znajdą Państwo pod adresem www.accredito.com/faq/editor.

Jeśli chcą Państwo otrzymywać informacje prasowe dotyczące Klubu Miasto Szkła Krosno oraz informacje o procesach akredytacyjnych, prosimy po zalogowaniu o wybranie opcji "Biura prasowe" i zaznaczenie "Subskrybuj" przy biurze Miasto Szkła Krosno.

Więcej informacji dotyczących korzystania z systemu znajdą Państwo pod adresem www.accredito.com/faq/reporter.

  • icon Najbliższy mecz
  • icon Ostatni mecz
2018-10-19, godz.: 18:30

BM Slam Stal Ostrów Wlkp.
-:-
Miasto Szkła Krosno
2018-10-14, godz.: 12:35

Miasto Szkła Krosno
73:87
TBV Start Lublin

 
 

Tabela ligowa 2018/2019

Poz. Drużyna Mecz Pkt.

Dane adresowe:

ul. Bursaki 29
38-400 Krosno

tel: +48 730-233-133
mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
web site: http://basketkrosno.pl

Hala sportowa:

Hala widowiskowo-sportowa MOSiR w Krośnie
ul. Bursaki 29
tel/fax (013) 436 80 03
web site: http://www.mosirkrosno.pl

Realizacja strony: