Przegrać wygrany mecz

Takiego obrotu sprawy nie spodziewał się żaden z kibiców Miasta Szkła Krosno. Podopieczni Michała Barana podbudowani wyjazdowym zwycięstwem z Polpharmą pojechali do Koszalina z wolą zwycięstwa.

Od pierwszej kwarty meczu przeciwko Akademikom wszystko szło po myśli Szklanego Teamu. Na niespełna minutę do końca 3 kwarty Krośnianie prowadzili z gospodarzami nawet  13 punktami. Po wygraniu trzech kwart meczu i prowadzeniu 10 punktami, na  osiem minut do końca pojedynku, kibice Biało –Zielonych byli prawie pewni 2 z rządu wyjazdowego zwycięstwa swoich ulubieńców. Niestety nasz zespół w kolejnych minutach kwarty zagrał bardzo słabo, pozwalając koszykarzom AZS-u odrobić całość strat i odebrać sobie zwycięstwo. Ostatecznie koszykarze Miasta Szkła Krosno ulegli Akademikom z Koszalina 89:84.

AZS Koszalin - Miasto Szkła Krosno 89:84 (15:17, 24:27, 18:21, 32:19)

Punkty Miasta Szkła: Pinkston 21, Jakóbczyk 13, Mustapić 12, Hajrić 10, Lejasmeiers 10, Alexis 8, Gaddefors 4, Oczkowicz 3, Sroka 2, Grochowski 1.