Z nowym trenerem przeciwko Rosie

  

Po trzech tygodniach przerwy w rozgrywkach PLK podopieczni Kamila Piechuckiego wracają na krośnieński parkiet. 

Po rezygnacji Michała Barana ze stanowiska pierwszego trenera przed nowym coachem nie lada wyzwanie. W sobotę, 9 grudnia, koszykarze Miasta Szkła Krosno zmierzą się we własnej hali z szóstą drużyną zeszłorocznych rozgrywek – zespołem Rosy Radom. Poza zmianami na stanowisku trenera z naszego zespołu odszedł środkowy- Seid Hajrić, który przeniósł się do 1 ligowego R8 Basket Kraków. Najprawdopodobniej w meczu przeciwko podopiecznym Wojciecha Kamińskiego nasza drużyna wystąpi w obecnym składzie dysponując ograniczaną rotacją polskich zawodników. 

Radomianie po 7 rozegranych meczach zgromadzili na swoim koncie 11 punktów ( 3 zwycięstwa, 5 porażki). Obie drużyny w swoich ostatnich pojedynkach musiały uznać wyższość przeciwników. Podopieczni Wojciecha Kamińskiego nieoczekiwanie ulegli we własnej hali AZS-owi Koszalin 75:92. Biało-Zieloni zmierzyli się z tym samym rywalem przed przerwą w rozgrywkach. Mimo dobrej gry przez 3 kwarty Krośnianie nie potrafili utrzymać 10 punktowego prowadzenia z AZS-em w Koszalinie i ostatecznie ulegli gospodarzom 89:84. 

Poza grą w rozgrywkach Polskiej Ligi Koszykówki zespół z Radomia walczy w Lidze Mistrzów (Basketball Champions League). Czy podopieczni Kamila Piechuckiego osłabieni brakiem środkowego Seida Hajrića będą w stanie postawić się rywalowi z Mazowsza? Przekonamy się o tym już 9 grudnia ( sobota) o godzinie 18:00. 

Mecz z Rosą Radom dedykowany jest firmie Glob Cars Service - Ford Krosno - autoryzowanemu dealerowi Forda i naszemu partnerowi ,który wyposażył naszych koszykarzy w samochody do poruszania się po Szklanym Mieście i okolicy. Zapraszamy do odwiedzania salonu sprzedaży przy ulicy Podkarpackiej 32 i skorzystania z bogatej oferty na mistrzowskie modele Forda. Więcej o naszym partnerze na stronie www.ford-krosno.ploraz profilu fb: Glob Cars Service - Ford Krosno .
Jak zwykle na meczach w Krośnie nie zabraknie atrakcji dla kibiców – występów Fragolin Cheerleaders oraz Kroskoczka – maskotki krośnieńskiego zespołu czy też konkursów w przerwie meczu z atrakcyjnymi nagrodami. O dawkę słodkiej energii dla kibiców zadba jak zawsze rodzinna piekarnia – cukiernia Piekarnia Józef Guzik .

Bardziej niż kiedykolwiek liczymy na Wasze wsparcie i doping koszykarzy Szklanego Teamu, którzy po raz pierwszy w tym sezonie wystąpią pod wodzą Kamila Piechuckiego. Nasza drużyna po niespodziewanej rezygnacji trenera a także odejściu Seida Hajrića potrzebuje czasu i mocnego wsparcia Kibiców. Wielokrotnie krośnieńscy fani głośnym dopingiem dodawali skrzydeł Biało-Zielonym. Jesteście szóstym zawodnikiem naszej drużyny i wasze wsparcie jest bezcenne. 

Bilety na pojedynek z zespołem ROSA Radom można zakupić w biurze klubu (Hala MOSiR przy ul. Bursaki) oraz za pośrednictwem serwisu www.kupbilet.pl Ceny biletów: 20 zł – trybuna czerwona; 15 zł – trybuna żółta; 10 zł – bilet ulgowy.

 • icon Najbliższy mecz
 • icon Ostatni mecz
2018-10-19, godz.: 18:30

BM Slam Stal Ostrów Wlkp.
-:-
Miasto Szkła Krosno
2018-10-14, godz.: 12:35

Miasto Szkła Krosno
73:87
TBV Start Lublin

 
 
 •  
 •  
 •  
   
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
   
 •  
   
 •  
 •  
   
 •  
   
   
 •  
 •  

Tabela ligowa 2018/2019

Poz. Drużyna Mecz Pkt.

Dane adresowe:

ul. Bursaki 29
38-400 Krosno

tel: +48 730-233-133
mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
web site: http://basketkrosno.pl

Hala sportowa:

Hala widowiskowo-sportowa MOSiR w Krośnie
ul. Bursaki 29
tel/fax (013) 436 80 03
web site: http://www.mosirkrosno.pl

Realizacja strony: