Przerwać serię porażek!

Maraton koszykarski zawodników Miasta Szkła Krosno dobiega końca.

W najbliższą sobotę podopieczni Kamila Piechuckiego rozegrają pojedynek we własnej hali z zespołem Trefla Sopot. Będzie to 3 mecz w przeciągu sześciu dni.

Pojedynek obu drużyn w pierwszej rundzie zakończył się wysokim zwycięstwem podopiecznych Marcina Klozińskiego 98:77. Do przerwy nasz zespół dotrzymywał kroku Sopocianom , tracąc zalewie 3 punkty (48:45). Po zmienia stron gra Biało-Zielonych załamała się. Nie do zatrzymania był  Filip Dylewicz, który trafił z niemal 85% skutecznością a w całym  meczu zdobył 29 punktów. O trzeciej kwarcie Krośnianie chcieli szybko zapomnieć bo przegrali ją 25:8 i mimo wyrównanej walki w dalszej części spotkania nie odrobili strat ulegając gospodarzom. Najwięcej punktów dla naszego zespołu zdobył w Sopocie JayVaughn Pinkston - 21. Trzeci mecz w niespełna tydzień i krótka ławka rezerwowych daje we znaki Szklanemu Teamowi. Tym razem gramy we własnej hali, gdzie możemy liczyć na szóstego zawodnika w postaci naszych Kibiców.

Sobotnie spotkanie dedykowane jest firmie Transition Technologies – liderowi aplikacji mobilnych dla drużyn sportowych. Firma Transition Technologies jest twórcą aplikacji mobilnej dla Miasta Szkła Krosno oraz klubów z Zielonej Góry, Radomia i Włocławka. Więcej o naszym sponsorze na stronie www.tt.com.pl.

Jak zawsze na meczach w Krośnie nie zabraknie atrakcji i konkursów dla kibiców. Przerwy w trakcie meczu uatrakcyjnią występy Fragolin Cheerleaders oraz Kroskoczka – maskotki krośnieńskiego zespołu. O dawkę słodkiej energii dla kibiców zadba tradycyjnie rodzinna Piekarnia Józef Guzik .

Już dziś zachęcamy do przyjścia na mecz Biało-Zielonych. Kolejny pojedynek Szklanego Teamu dopiero 4 marca. Przerwa w rozgrywkach spowodowana meczami reprezentacji narodowych. Bądźcie szóstym zawodnikiem w talii naszego coacha i dodajcie energii naszym koszykarzom bo tego potrzebują. Liczymy na Was!