Dariusz Oczkowicz po raz piąty!

Znamy zwycięzców IX plebiscytu na najpopularniejszych sportowców i trenerów Podkarpackiego Trójmiasta – Jasła, Krosna i Sanoka w 2017 roku.

Najpopularniejszym sportowcem Podkarpackiego Trójmiasta w 2017 roku został kapitan naszej drużyny Dariusz Oczkowicz.  Przypomnijmy , że to już piąte zwycięstwo popularnego Orki w tym plebiscycie. Wcześniej triumfował w 2009, 2012, 2013 i 2016 roku. Niestety nasz zawodnik był nieobecny podczas finałowej gali, z powodu wyjazdu na mecz ligowy w Dąbrowie Górniczej. W jego imieniu statuetkę odebrał Hubert Kotarski – Media Manager drużyny Miasto Szkła Krosno.

Finał plebiscytu odbył się 22 marca w hotelu Nafta Krosno. Laureaci zostali nagrodzeni statuetkami autorstwa artysty rzeźbiarza Andrzeja Samborowskiego - Zajdla, absolwenta Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie. Wręczyli je trenerom i sportowcom prezydent Krosna Piotr Przytocki, burmistrz Jasła Ryszard Pabian i zastępca burmistrza Sanoka Stanisław Chęć oraz prezes zarządu „Nowego Podkarpacia” Tadeusz Więcek.

WYNIKI PLEBISCYTU

SPORTOWCY

1. Dariusz Oczkowicz (Miasto Szkła Krosno, koszykówka) - 12085 pkt.

2. Piotr Michalski (SKŁ Górnik Sanok, łyżwiarstwo szybkie) - 11786 pkt.

3. Kamil Mastaj (Jasielski Klub Kyokushin Karate, karate) - 11332 pkt.

Najpopularniejszym trenerem kibice i czytelnicy „Nowego Podkarapacia”, „Obiektywu Jasielskiego” i „Tygodnika Sanockiego” wybrali szkoleniowca I-ligowego zespołu siatkarzy TSV Sanok Krzysztofa Frączka.

Kapituła plebiscytu postanowiła przyznać nagrodę specjalną Michałowi Baranowi za osiągnięcia w pracy trenerskiej z koszykarzami Miasta Szkła Krosno w sezonie 2016/17.

Najpopularniejsi sportowcy i trenerzy Podkarpackiego Trójmiasta w 2017 roku

(foto: www.krosno.pl)

 
 
 

 
 
 •  
 •  
 •  
 •  
   
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
   
 •  
   
 •  
 •  
   
 •  
   
   
 •  
   
   
 •  
 •  
 •  
 •  
   

Tabela ligowa 2017/2018

Poz. Drużyna Mecz Pkt.
1 Anwil Włocławek 32 56
2 BM Slam Stal Ostrów Wlkp. 32 55
3 Polski Cukier Toruń 32 55
4 Stelmet BC Zielona Góra 32 53
5 Rosa Radom 32 52
6 MKS Dąbrowa Górnicza 32 52

Dane adresowe:

ul. Bursaki 29
38-400 Krosno

tel: +48 730-233-133
mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
web site: http://basketkrosno.pl

Hala sportowa:

Hala widowiskowo-sportowa MOSiR w Krośnie
ul. Bursaki 29
tel/fax (013) 436 80 03
web site: http://www.mosirkrosno.pl

Realizacja strony: