Mecz telewizyjny z Lublinem

Nareszcie po długiej przerwie ekstraklasowa koszykówka wraca do Krosna.

Pomimo nieudanego początku z Polpharmą nasi zawodnicy są mocno zmotywowani żeby zacząć sezon w Krośnie od wygranej. Po słabym meczu w Starogadzie Gdańskim podopieczni trenera Mariusza Niedbalskiego przegrali 105–77. Na niewielkie usprawiedliwienie wysokiej porażki zasługuje fakt, że nasza drużyna grała w tym meczu bez podstawowego podkoszowego – Tima Williamsa oraz to, iż Jabarie Hinds – nowy rozgrywający, trenuje z zespołem zaledwie od pięciu dni. W najbliższą niedzielę czas na rehabilitację i godne przywitanie się z krośnieńskimi kibicami w nowym sezonie. Przeciwnikiem Krośnian będzie zespół TBV Start Lublin. Niedzielny mecz, ze względu na transmisję telewizyjną w Polsat Sport, rozpocznie się o godzinie 12:40. Młody, krośnieński zespół będzie chciał jak najlepiej zaprezentować się w Krośnie i pokazać, że w szklanej twierdzy zaden zespół nie będzie miał łatwo.

Niedzielne spotkanie dedykowane jest wieloletniemu sponsorowi strategicznemu naszego Klubu, firmie Transition Technologies – liderowi aplikacji mobilnych dla drużyn sportowych. Firma Transition Technologies jest twórcą aplikacji mobilnej dla Miasta Szkła Krosno oraz klubów z Zielonej Góry, Radomia i Torunia. Więcej o naszym sponsorze na stronie www.tt.com.pl.

Jak zwykle na meczach w Krośnie nie zabraknie atrakcji dla kibiców – występów Fragolin Cheerleaders oraz Kroskoczka – maskotki krośnieńskiego zespołu czy też konkursów w przerwie meczu z atrakcyjnymi nagrodami. O dawkę słodkiej energii dla kibiców zadba jak zawsze rodzinna Piekarnia Józef Guzik

Wszystkich sympatyków koszykówki z Krosna i nie tylko, zapraszamy na niedzielny pojedynek. Bądźmy szóstym zawodnikiem „Szklanego Teamu”! Widzimy się na hali w niedzielę 14 października o godzinie 12:40. Bilety na pojedynek z zespołem TBV Start Lublin można zakupić w biurze klubu (Hala MOSiR przy ul. Bursaki) oraz za pośrednictwem serwisu Kupbilet.pl.

 • icon Najbliższy mecz
 • icon Ostatni mecz
2018-10-19, godz.: 18:30

BM Slam Stal Ostrów Wlkp.
-:-
Miasto Szkła Krosno
2018-10-14, godz.: 12:35

Miasto Szkła Krosno
73:87
TBV Start Lublin

 
 
 •  
 •  
 •  
   
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
   
 •  
   
 •  
 •  
   
 •  
   
   
 •  
 •  

Tabela ligowa 2018/2019

Poz. Drużyna Mecz Pkt.

Dane adresowe:

ul. Bursaki 29
38-400 Krosno

tel: +48 730-233-133
mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
web site: http://basketkrosno.pl

Hala sportowa:

Hala widowiskowo-sportowa MOSiR w Krośnie
ul. Bursaki 29
tel/fax (013) 436 80 03
web site: http://www.mosirkrosno.pl

Realizacja strony: