Aktualności

Z Kłodzkiem na koniec stycznia

W najbliższą sobotę, 30 stycznia, koszykarze Miasta Szkła Krosno podejmą na własnym parkiecie zespół Zetkama Doral Nysa Kłodzko.

Udany rewanż w Tychach

Aż pięciu pojedynków potrzebowali podopieczni Marcina Radomskiego aby zanotować na swoim koncie pierwsze zwycięstwo  w 2021 roku.

Sokół ponownie lepszy w derbach

Nie udał się koszykarzom Miasta Szkła Krosno rewanż za porażkę w Łańcucie w derbach Podkarpacia.

Derbowy mecz rewanżowy już we środę!

W najbliższą środę koszykarze Miasta Szkła Krosno podejmą na własnym parkiecie inny podkarpacki zespół - Rawlplug Sokół Łańcut.

Porażka w Łowiczu

Po słabszej pierwszej połowie i pogoni w czwartej kwarcie koszykarze Miasta Szkła Krosno ulegli w Łowiczu miejscowemu Księżakowi 86:83.

Bez zwycięstwa w Nowym Roku

W niedzielny wieczór koszykarze Miasta Szkła Krosno niespodziewanie ulegli na własnym parkiecie drużynie Elektrobud-Investment ZB Pruszków 73:80.

4 Rawlplug Sokół Łańcut Rawlplug Sokół Łańcut 33 20 13 - 7
5 Elektrobud-Investment ZB Pruszków Elektrobud-Investment ZB Pruszków 32 20 12 - 8
6 GKS Tychy GKS Tychy 32 20 12 - 8
7 KS Księżak Łowicz KS Księżak Łowicz 30 19 11 - 8
8 Weegree AZS Politechnika Opolska Weegree AZS Politechnika Opolska 30 20 10 - 10

Wiadomości z portalu Sportowe Fakty

Suzuki I liga. Miażdżąca dogrywka w meczu na szczycie. Kolejny popis Jakuba Musiała

Jan 23, 2021 | 20:36 pm

Ten mecz był ozdobą rundy zasadniczej. W 20. kolejce Suzuki I ligi lider podejmował wicelidera. Grupa Sierleccy-Czarni wygrała z Górnikiem Trans.eu Wałbrzych 86:76. Goście przegrali dogrywkę 0:10 i doznali trzeciej porażki z rzędu.

Koszykarze WKK Wrocław po raz drugi w sezonie wygrali derbowy pojedynek z Górnikiem Trans.eu Wałbrzych. Osłabieni gospodarze doprowadzili do dogrywki, ale doznali pierwszej domowej porażki (90:95). Jeszcze więcej emocji i dogrywek było w Kołobrzegu.

Dziewiętnasta kolejka Suzuki I ligi w większości stanie pod znakiem spotkań derbowych. Tym samym do najciekawszych starć dojdzie w Wałbrzychu i Warszawie. W Kołobrzegu będzie za to miał miejsce ciekawy pojedynek indywidualny.