We środę, 20 listopada, koszykarze Miasta Szkła Krosno rozegrają derbowy pojedynek z Rawplug Sokół Łańcut.

Porażka po 2 dogrywkach

Koszykarze Miasta Szkła Krosno ponownie bliscy wyjazdowego zwycięstwa .

Czwarte zwycięstwo stało się faktem

W środowy wieczór koszykarze Miasto Szkła Krosno  odnieśli czwarte zwycięstwo w obecnych rozgrywkach na zapleczu EBL.

7 GKS Tychy GKS Tychy 13 9 4 - 5
8 Elektrobud-Investment ZB Pruszków Elektrobud-Investment ZB Pruszków 13 9 4 - 5

Nov 13, 2019 | 08:00 am

Koszykówka. Marcin Radomski: Zawodnicy muszą zaufać trenerowi - Zawodnicy muszą zaufać trenerowi. Nie znam trenera, który chciałby źle dla drużyny, natomiast zawodników którzy dla siebie chcieli dobrze, ale nie było to korzystne dla drużyny jest od groma - mówi Marcin Radomski, trener Miasta Szkła Krosno.

I liga. Dwie dogrywki w Wałbrzychu. Górnik Trans.eu wyrwał zwycięstwo Nieprawdopodobne mecze w 9. kolejce I ligi koszykarzy. W Wałbrzychu po dwóch dogrywkach Górnik Trans.eu wygrał z Miastem Szkła Krosno 86:80. Drugie spotkanie na szczycie dla STK Czarnych Słupsk, a świetnie w Poznaniu finiszował Księżak Łowicz.

I liga. Dwa mecze na szczycie. Powroty Marcina Radomskiego i Adama Kaczmarzyka Cztery drużyny, które najlepiej zaczęły sezon w I lidze stoczą w 9. kolejce bezpośrednie pojedynki. Ciekawie zapowiadają się powroty trenera Marcina Radomskiego do Wałbrzycha oraz Adama Kaczmarzyka do Leszna.

I liga. Wielka kwarta WKK Wrocław. Wysoka porażka Rawlplug Sokoła Łańcut Znakomita pierwsza kwarta przesądziła o zwycięstwie WKK Wrocław nad STK Czarnymi Słupsk (95:89). Po 8. kolejce w I lidze koszykarzy nie ma już niepokonanych drużyn. Zaskakującej porażki doznał Rawlplug Sokół Łańcut.