ROZGRYWKI

Aktualności

Górnik Wałbrzych rozbity!

Po trzech porażkach z rzędu podopieczni Marcina Radomskiego przerwali złą passę i na własnym parkiecie pewnie pokonali zespół Górnika Trans.eu Wałbrzych 94:78.

Wywiad z prezesem Januszem Walciszewskim

Wywiad z prezesem Krośnieńskiego Klubu Koszykówki o bieżącej sytuacji w Klubie

Przełamać złą passę!

W najbliższą niedzielę przed koszykarzami Miasta Szkła Krosno ciężkie zadanie. Szklany Team na własnym parkiecie podejmie 3. zespół obecnych rozgrywek.

9 GKS Tychy GKS Tychy 30 21 9 - 12
10 Elektrobud-Investment ZB Pruszków Elektrobud-Investment ZB Pruszków 29 20 9 - 11
11 Biofarm Basket Poznań Biofarm Basket Poznań 28 20 8 - 12
12 Weegree AZS Politechnika Opolska Weegree AZS Politechnika Opolska 28 21 7 - 14
Wiadomości z portalu Sportowe Fakty

I liga. Biofarm Basket zakończył długą serię Księżaka. Miasto Szkła rozbiło Górnika Trans.eu

Feb 16, 2020 | 19:16 pm

I liga. Biofarm Basket zakończył długą serię Księżaka. Miasto Szkła rozbiło Górnika Trans.eu W 24. kolejce I ligi koszykarzy Biofarm Basket Poznań wygrał z Księżakiem Łowicz 85:71. Dla gości było to drugie wyjazdowe zwycięstwo z rzędu. Gospodarze doznali drugiej domowej porażki. Jeszcze większą niespodziankę sprawiło Miasto Szkła Krosno.

I liga. Ciekawy weekend na Podkarpaciu. W Łańcucie mecz o trzecie miejsce Rawlplug Sokół Łańcut i STK Czarni Słupsk w poprzednim sezonie rywalizowały o trzecie miejsce. Teraz w rundzie zasadniczej jest podobnie. W 24. kolejce I ligi koszykarzy na Podkarpaciu odbędzie się również inny ciekawy pojedynek.

I liga. STK Czarni Słupsk nie zatrzymali WKK Wrocław. Dogrywka w Pruszkowie i emocje w Kłodzku Koszykarze WKK Wrocław odnieśli siódme zwycięstwo z rzędu. W 23. kolejce pokonali STK Czarnych Słupsk 81:76. W meczu na szczycie I ligi nie do zatrzymania był Piotr Niedźwiedzki.

I liga. Mecz na szczycie. Stary kontra nowy lider W 23. kolejce zmierzą się zespoły, które z 34 punktami prowadzą w tabeli. Ozdobą tego pojedynku będzie rywalizacja dwóch najlepszych asystujących I ligi: Adriana Kordalskiego z STK Czarnych (średnio 7,5) i Michała Jędrzejewskiego z WKK (6,6).