Niestety to nie był udany weekend dla Biało-Zielonych. Podopieczni Marcina Radomskiego ulegli na wyjeździe Zetkam Doral Nysa Kłodzko 82:79.

Po ciężkim meczu derbowym w Krośnie z Sokołem Łańcut, nasi koszykarze nie mieli zbyt wiele czasu na regeneracje i trening. Już w piątek wyruszyli w trasę do Kłodzka. Przez trzy kwarty mecz był bardzo wyrównany. Po 30 minutach na tablicy wyników był remis po 60.  Niestety w ostatniej kwarcie gospodarze odskoczyli Biało-Zielonym. Za sprawą celnych trójek Pawła Śpicy i Dariusza Oczkowicza Krośnianie zbliżyli się na 1 punkt do rywala. Niestety na tyle było stać nasz zespół tego dnia. Ostatecznie Zetkam Doral Nysa Kłodzko pokonało Szklany Team 82:79. Największa bolączką naszego zespoły były straty, których podopieczni Marcina Radomskiego popełnili aż 19.

Zetkama Doral Nysa Kłodzko - Miasto Szkła Krosno 82:79 (19:23, 21:15, 20:22, 22:19)

Punkty dla MSK zdobyli: Dymała 21, Śpica 17, Czujkowski 10, Żmudzki 10, Kasiński 7, Oczkowicz 6, Ciesielski 2, Sadło 2, Smarzy 2, Ziółko 2.