Biofarm Basket Poznań to kolejny rywal Biało-Zielonych w rozgrywkach 1 ligi mężczyzn.

Podopieczni Marcina Klozińskiego spisują się jak dotąd poniżej oczekiwań. Przed rozpoczęciem sezonu zespół z Poznania był uważany jako jeden z faworytów 1 –ligowych rozgrywek. Po rozegraniu 9 pojedynków Biofarm ma swoim koncie tylko 2 zwycięstwa i z 11 punktami zajmuje przedostatnie miejsce w tabeli.

W ostatniej kolejce nasz sobotni rywal pokonał na własnym parkiecie Pogoń Prudnik 87:80 Do zwycięstwa podopiecznych  trenera Klozińskiego poprowadził dobrze znany krośnieńskim kibicom Marcin Flieger - 21 punktów. W kadrze naszego przeciwnika jest także Dawid Bręk który przez dwa sezonu reprezentował Biało-Zielone barwy. Był jednym z współautorów awansu Szklanego Teamu do ekstraligi. Mimo niskiej pozycji w tabeli drużyna Biofarmu dysponuje mocnym i wyrównanym składem. Po nieoczekiwanej porażce w Kłodzku, podopieczni Marcina Radomskiego będą chcieli pokazać się z jak najlepszej strony przed własnymi Kibicami. Nie ma miejsca na potknięcia i ten mecz z pomocą krośnieńskich kibiców musimy wygrać! Liczymy na Wasz liczny udział i głośny doping, który jak pokazały ostatnie pojedynki w naszej hali, dodają nam energii a przeciwnikowi utrudniają koncentrację. W sobotni wieczór wyszliśmy naprzeciw naszym Kibicom, którzy po meczu będą mogli udać się na imprezy andrzejkowe . Z tego też powodu mecz odbędzie się o godzinie 16:30.

Niedzielne spotkanie dedykowane jest wieloletniemu sponsorowi strategicznemu naszego Klubu, firmie Transition Technologies – twórcy aplikacji mobilnej dla Miasta Szkła Krosno oraz oficjalnej aplikacji Energa Basket Ligi. Więcej o naszym sponsorze na stronie www.tt.com.pl.

Partnerem Klubu jest Podkarpackie – przestrzeń otwarta, które kibicuje Biało-Zielonym. Odbierz przed meczem darmowe klaskacze i dopinguj naszej drużynie. W przerwie meczu nie zabraknie atrakcji dla kibiców – występów Fragolin Cheerleaders oraz konkursów z atrakcyjnymi nagrodami. O dawkę słodkiej energii dla kibiców zadba Piekarnia Rodzinna Guzik

Bilety na mecz można kupić za pośrednictwem portalu KupBilet oraz w kasie klubu od godziny 13:00.

Do zobaczenia w sobotę. Wspólnie możemy więcej !

Social Media

Facebook

Instagram

Sponsor strategiczny

Sponsorzy główni

Partnerzy techniczni

Partnerzy medialni

Używamy technologii, takich jak pliki cookies, aby ułatwić Państwu korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych i marketingowych. Jeśli nie blokują Państwo tych plików, to zgadzają się Państwo na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Zmieniając ustawienia przeglądarki, można samodzielnie zarządzać plikami cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.
Polityka prywatności Zgadzam się