W najbliższą sobotę podopieczni Marcina Radomskiego będą mieli okazję aby zrehabilitować się  za niespodziewaną porażkę w Opolu. Do Krosna zawita jedna z czołowych drużyn 1- ligowych rozgrywek – WKK Wrocław.

Pierwszy pojedynek obu drużyn we Wrocławiu zakończył się zwycięstwem Biało-Zielonych 65:64 a rzut na wagę zwycięstwa równo z syreną oddał Marcin Dymała. Podopieczni Tomasza Niedbalskiego będą chcieli  w sobotnim pojedynku zrewanżować się Krośnianom za tą porażkę. Po dłuższej przerwie od basketu krośnieńscy kibice mogą liczyć na ciekawe koszykarskie widowisko oraz sporą dawkę emocji sportowych. W minionym tygodniu kadrę Biało-Zielonych wzmocnił posiadający polskie obywatelstwo, niemiecki koszykarz – Julian Jasiński, występujący na pozycjach silnego skrzydłowego.

Najbliższy mecz dedykowany jest naszemu wieloletniemu  partnerowi technicznemu - Drukarni Hedom która jest firmą poligraficznego z ponad 100-letnią tradycją. To najlepsza firma w swojej branży w regionie Więcej informacji o naszym partnerze znajdziecie na http://www.hedom.pl.

Jak zawsze na meczach w Krośnie nie zabraknie atrakcji dla kibiców. Przerwy w trakcie meczu uatrakcyjnią  występy Fragolin Cheerleaders. O dawkę słodkiej energii dla kibiców zadba tradycyjnie rodzinna Piekarnia Józef Guzik.

Serdecznie zapraszamy na pierwszy pojedynek naszej drużyny w 2020 roku. Liczymy na wsparcie naszego szóstego zawodnika jakim są krośnieńscy kibice. Z waszą pomocą żaden przeciwnik nie jest nam straszny! Do zobaczenia w sobotę.