Podopieczni Marcina Radomskiego przerwali pasmo, trzech porażek 3-punktowych pokonując GKS Tychy 88:81.

Mecz lepiej rozpoczęli przyjezdni, prowadząc 12:5 po 4 i pół minutach pojedynku. Biało-Zieloni zaczęli odrabiać straty i koniec pierwszej odsłony tracili do GKS-u tylko 1 punkt (22:23).

Druga kwarta była popisem skuteczności Biało-Zielonych, połączonej z uważną obroną, czego efektem była 18 punktowa przewaga wypracowana przez nasz zespół (56:48). Po zmianie stron gospodarzom rozregulowały się celowniki co wykorzystali podopieczni Tomasza Jagiełki odrabiając połowę strat. Zawodnicy GKS Tychy wygrali  3 kwartę 23:14 i na ostatnie 10 minut meczu wyszli z 9 punktową stratą. Krośnianie kontrolowali przebieg spotkania przez większość 4 kwarty, niestety na 47 sekund do końcowej syreny po celnej „3” Jankowskiego zrobiło się nerwowo bo przeciwnik zbliżył się na 6 punktów do krośnian (85:79). Szklany Team nie pękł i pierwsze zwycięstwo w roku 2020 stało się faktem. Najskuteczniejszym zawodnikiem w szeregach Biało-Zielonych był kapitan – Dariusz Oczkowicz – 19 pkt. Bardzo dobre zawody rozegrał także nowo pozyskany Łukasz Ratajczak 16.

Miasto Szkła Krosno - GKS Tychy 88:81 (22:23, 34:15, 14:23, 18:20)

Punkty dla Miasta Szkła: Oczkowicz 19, Ratajczak 16 ( 5 zb.), Czujkowski 15, Dymała 14 (8 as.), Jasiński 9, Spała 8 (5 as.), Żmudzki 4, Śpica 3 (7 as.).