Nie udał się koszykarzom Miasta Szkła Krosno daleki wyjazd do Słupska. Szklany Team uległ miesjcowemu STK Czarni Słupsk 93:74.

Początek pojedynku nie zapowiadał końcowego wyniku meczu. Lepiej do gry weszli miejscowi ale z czasem gra się wyrównała i na niespełna 4 minuty do końca kwarty na tablicach wyświetlał się wynik 10:9 dla gospodarzy. Po trójce Filipa Małgorzaciaka podopieczni Mantaas Cesnauskisa  odskoczyli na kilka punktów(13:9). Jednak końcówka tej części meczu należała do Biało-Zielonych którzy po rzucie Damiana Ciesielskiego zakończyli kwartę jednopunktowym prowadzeniem. W drugiej kwarcie ponownie dało o sobie znać Damian Ciesielski który rzutem za „3” pozwolił krośnianom odskoczyć na 4 punkty (20:24). Dzięki skuteczności Marcina Dymały podopieczni Marcina Radomskiego powiększyli przewagę nad przeciwnikiem do 8 punktów (27:35). W tym fragmencie spotkania nasz rzucający obrońca zdobył 11 punktów. Sygnał do odrabiania strat wśród gospodarzy dał celną  trójką Patryk Pełka. Wyższy bieg włączyli Jakubiak i Kordalski którzy rzucając po 8 punktów odrabiając straty z nawiązką. Krośnianie dołożyli jedynie 4 oczka po rzutach Ratajczaka i Czujkowskiego. Gospodarze schodzili na przerwę prowadząc 46:39. Po zmianie stron sytuacja na boisku nie zmieniła się gospodarze z każdą minutą powiększali przewagę by na koniec 3 kwarty prowadzić 12 punktami 71:59. Ostatecznie rozbili Szklany Team 93:74 przy wysokiej skuteczności za z dystansu (54,2%).

STK Czarni Słupsk - Miasto Szkła Krosno 93:74 (17:18, 29:21, 25:20, 22:15)

Punkty dla Miasta Szkła Krosno: Dymała 31, Czujkowski 12, Śpica 9, Ratajczak 7, Żmudzki 6, Ciesielski 5, Oczkowicz 3, Jasiński 1.