W kolejnym meczu we własnej hali, podopieczni Marcina Radomskiego podejmą zespół Elektrobud-Investment ZB Pruszków.

Krośnianie w niedzielnym pojedynku mają coś do udowodnienia. Po pierwsze zmazać plamę po wysokiej porażce w Słupsku a w starciu z zespołem z Mazowsza zrewanżować się za porażkę  w Pruszkowie. Mecz w pierwszej rundzie pomiędzy zespołami zakończył się minimalnym zwycięstwem gospodarzy 67:65. W barwach naszej drużyny w tym meczu nie wystąpił Marcin Dymała. Biało-Zieloni prowadząc pod koniec 3 kwarty 55:41 dali sobie wydrzeć zwycięstwo w ostatnich trzech minutach spotkania.

Najlepiej punktującymi zawodnikami Krosna w tym meczu byli: Paweł Śpica 17 oraz Alan Czujkowski 13. Wśród gospodarzy brylował January Sobczak 20 punktów.

Niedzielny mecz dedykujemy Miejskiemu Ośrodkowi Sportu i Rekreacji w Krośnie, który jest z nami od początku. MOSiR Krosno od lat, dzięki swojej bogatej infrastrukturze sportowej, pozwala nam w profesjonalny sposób przygotowywać się do każdego sezonu.  Jak zawsze na meczach w Krośnie nie zabraknie atrakcji dla kibiców. Przerwy w trakcie meczu uatrakcyjnią  występy Fragolin Cheerleaders. O dawkę słodkiej energii dla kibiców zadba tradycyjnie Piekarnia Rodzinna Guzik.

Kolejne dwa pojedynki we własnej hali rozegramy w niedzielę ( 9 i 16 stycznia) a już dziś zapraszamy na najbliższy mecz z zespołem Elektrobud-Investment ZB Pruszków.  Rywalizacja w środkowej części tabeli jest bardzo wyrównana dlatego potrzebujemy bardzo zwycięstwa aby zapewnić sobie walkę w fazie playoff.

Zachęcamy do przyjścia na niedzielny mecz Biało-Zielonych i mocny doping od pierwszej minuty spotkania. Bądźcie szóstym zawodnikiem Szklanego Teamu . Liczymy na Was! Razem pokonamy przeciwnika i zdobędziemy upragnione 2 punkty!

Bilety na mecz z Pruszkowem do nabycia w kasie Klubu od godziny 13:00 oraz za pośrednictwem portalu KupBilet.pl.