Podopieczni Marcina Radomskiego zrobili kolejny ważny krok  w walce o awans do fazy play-off.

W niedzielne popołudnie Krośnianie pokonali  w Poznaniu miejscowy Biofarm Basket Poznań 65:74. Do połowy mecz był bardzo wyrównany o czym świadczą dwie pierwsze remisowe kwarty. Początek obu kwart należał do miejscowych którzy wypracowywali kilku punktowe prowadzenie po czym Biało-Zieloni redukowali straty doprowadzając do remisu. Po zmianie stron uwodoczniła się przewaga naszego zespołu. Krośnianie po celnych rzutach za „3”  Marcina Dymały i rzucie z wyskoku Alana Czujkowskiego, odskoczyli na 7 punktów. Gospodarze w niespełna 2 minuty odrobili straty z nawiązką, wychodząc na ponowne prowadzenie po celnej trójce Fiszera. Biało-Zieloni  szybko odpowiedzieli dwoma wsadami Macieja Żmudzkiego po asystach Alana Czujkowskiego. W szeregach gospodarzy nie dawał za wygraną Jakub Fiszer, który ponownie trafił za „3”. W odpowiedzi z linii 6,75 przymierzył kapitan Biało-Zielonych ponownie odzyskując prowadzenie dla Szklanego Teamu. Dobre wejście zanotował silny skrzydłowy Julian Jasiński, który dwoma akcjami 2+1 powiększył przewagę naszej drużyny do 7 punktów (50:57). Ostatecznie, po celnym rzucie Pawła Śpicy trzecia kwarta zakończyła się prowadzeniem Miasta Szkła Krosno 59:52. Mądra gra naszego zespołu w ostatniej odsłonie meczu sprawiła, że podopieczni Marcina Klozińskiego nie zdołali  odwrócić losów spotkania na swoją korzyść.  Mecz zakończył się zwycięstwem Krośnian 74:65. Najwięcej punktów dla naszego teamu zdobył Marcin Dymała 16 oraz Paweł Śpica 14.

Biofarm Basket Poznań - Miasto Szkła Krosno 65:74 (17:17, 18:18, 17:24, 13:15)

Punkty dla Miasto Szkła Krosno: Dymała 16 (5 as.), Śpica 14, Jasiński 10, Czujkowski 9 (8 zb.), Żmudzki 9 (3 bl.), Ratajczak 6, Oczkowicz 5, Ciesielski 3, Spała 2 (7 zb.).