Po ponad dwóch tygodniach ciężkich treningów rozegraliśmy pierwszy trening punktowany z GKS Tychy.

Mecz zakończył się zwycięstwem dyżurny gości 80:83 (17:23,17:20, 25:18, 21:22). Drużyna gości rozegrała do tej pory kilka sparingów i jest na innym etapie przygotowań do sezonu co było widoczne zwłaszcza w pierwszej połowie sobotniego meczu. Z upływem czasu Biało-Zieloni grali co raz lepiej i co najważniejsze skuteczniej. Było to jednak za mało dla pewniej grających Tyszan. Punkty dla MSK: Czujkowski 20, Wieloch 16, Krzywdziński 13, Ciechociński 10, Szczypiński 10, Żmudzki 6, Ciesielski 5. W dzisiejszym meczu nie zagrali Michał Szwedo i Kacper Walciszewski. 

Kolejne gry kontrolne koszykarze Miasta Szkła Krosno rozegrają w najbliższy piątek i sobotę (4-5 wrzesień) w Tychach, gdzie poza drużyną gospodarzy udział wezmą WKK Wrocław i Pogoń Prudnik. 

Social Media

Facebook

Instagram

Sponsor strategiczny

Sponsorzy główni

Partnerzy techniczni

Partnerzy medialni

Używamy technologii, takich jak pliki cookies, aby ułatwić Państwu korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych i marketingowych. Jeśli nie blokują Państwo tych plików, to zgadzają się Państwo na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Zmieniając ustawienia przeglądarki, można samodzielnie zarządzać plikami cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.
Polityka prywatności Zgadzam się