Wszystkich sympatyków krośnieńskiej drużyny zachęcamy do zakupu karnetów na sezon 2020/2021.

W ostatni weekend września rusza nowy sezon Suzuki 1 Ligi Mężczyzn. Kup karnet na nowy sezon i zostań́ szóstym zawodnikiem Szklanego Teamu. Solidna porcja emocji i dobrej koszykówki gwarantowana! Ceny biletów na pojedyncze mecze pozostają̨ bez zmian w stosunku do poprzedniego sezonu.

Ceny karnetów w sezonie 2020/2021 przedstawiają̨ się̨ następująco:

Normalny (czerwona trybuna - sektor B1, B2) - 210 zł

Normalny (żółte krzesełka) – 140 zł

Ulgowy (żółte i czerwone krzesełka) – 70 zł

Karnety obowiązują̨ na sezon zasadniczy. Ewentualne rozgrywki play-off będą̨ biletowane dodatkowo.

Sezon 2020/2021 Suzuki 1 Ligi Mężczyzn to 15 meczy w krośnieńskiej hali, na które trzeba przyjść́. Liczymy na twoje wsparcie!
Zakup karnetów będzie możliwy w siedzibie Klubu w piątek (25.09) w godzinach 14-17, oraz  w dniu meczu inauguracyjnego (26.09) od godziny 13:00. Wkrótce  zostanie uruchomiona sprzedaż online na platformie www.kupbilet.pl.

Social Media

Facebook

Instagram

Sponsor strategiczny

Sponsorzy główni

Partnerzy techniczni

Partnerzy medialni

Używamy technologii, takich jak pliki cookies, aby ułatwić Państwu korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych i marketingowych. Jeśli nie blokują Państwo tych plików, to zgadzają się Państwo na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Zmieniając ustawienia przeglądarki, można samodzielnie zarządzać plikami cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.
Polityka prywatności Zgadzam się