Po bardzo emocjonującym spotkaniu pokonujemy TBS Śląsk II Wrocław  80:77.

Mimo, że drużyna gości przyjechała w okrojonym składzie, od pierwszych sekund meczu imponowała skutecznością z dystansu. Na niespełna 3 minuty do końca 2 kwarty Szklany Team odskoczył rywalowi na 9 punktów (41:32). Niestety szybko tą przewagę stracili i na przerwę podopieczni Marcina Radomskiego  schodzili z jednym oczkiem straty. Przez dużą część meczu prowadzenie było po stronie naszego zespołu, niestety przeciwnik nie odpuszczał kilkukrotnie wychodząc na prowadzenie. Wynik w środkowym pojedynku zmieniał się aż 11 krotnie. Ostateczny cios zadał Alan Czujkowski celnym rzutem za „3” z narożnika boiska. Odpowiedź była bliska jednak na straży stał Mariusz Konopatzki , który zablokował rzut Leńczuka. Na 17 sekund do końcowej syreny, ponownie na listę strzelców zapisał się krośnieński skrzydłowy, wykorzystując jeden z dwóch rzutów osobistych.  Ostatni rzut przyjezdnych także nie znalazł drogi do krośnieńskiego kosza i Biało-Zieloni mogli się cieszyć trzecim zwycięstwem z rzędu. Najwięcej punktów dla Szklanego Teamu zdobył Mariusz Konopatzki - 18.

Miasto Szkła Krosno - TBS Śląsk II Wrocław 80:77 (22:19, 21:25, 18:15, 19:18)

Punkty dla Miasta Szkła Krosno: Konopatzki 18, Ciechociński 13, Czujkowski 13, Wieloch 10, Krzywdziński 8, Szczypiński 8, Żmudzki 6, Ciesielski 2, Oczkowicz 2.