Koszykarze Miasta Szkła Krosno zrobili kolejny krok aby zakwalifikować się do fazy play-off rozgrywek Suzuki 1 Liga Mężczyzn.

W pojedynku drużyn legitymujących się identycznym bilansem zwycięstw i porażek górą Szklany Team, który pokonuje Weegree AZS Politechnikę Opolską 87:81. Gdy wydawało się, że Krośnianie wynik meczu mają pod kontrolą, gospodarze w końcówce 3 kwarty odrobili blisko 10 -punktową stratę doprowadzając do remisu. Na szczęście, , już na początku ostatniej kwarty, gra podopiecznych Marcina Radomskiego wróciła na właściwe tory. Tym razem, wypracowaną  Biało-Zieloni utrzymali do końcowej syreny spotkania.

Aż 5 koszykarzy naszego zespołu zgromadziło dwucyfrową zdobycz punktową. Najwięcej punktów dla Szklanego Teamu zdobył Piotr Wieloch – 18 i Alan Czujkowski – 17.

Weegree AZS Politechnika Opolska - Miasto Szkła Krosno 81:87 (18:22, 22:27, 22:13, 19:25)

Punkty dla Miasta Szkła Krosno: Wieloch 18, Czujkowski 17, Ciesielski 11, Żmudzki 11, Oczkowicz 10, Konopatzki 9, Ciechociński 4, Krzywdziński 4, Szczypiński 3.