Trudny i nieprzewidywalny sezon 2020/2021, który stał pod znakiem pandemii już za nami. W rywalizacji pozostały tylko 4 ekipy walczące o awans do Energa Basket Liga. Bieżący sezon kończymy na 6. miejscu.

Tego co nam najbardziej brakowało to naszych Kibiców na trybunach, którzy niejednokrotnie swoim dopingiem pomagali nam odwrócić losy spotkania i dawali nam energii w trudnych momentach. Dużą część sezonu graliśmy przy pustych trybunach co było dla nas nowym doświadczeniem. Dzięki transmisjom on-line za pośrednictwem platformy www.TVCOM.pl mogliście śledzić wszystkie mecze w rozgrywkach Suzuki 1 Liga Mężczyzn.

Mimo braku Kibiców na trybunach wielokrotnie otrzymywaliśmy od Was wiele wsparcia na naszych kanałach społecznościowych za co bardzo dziękujemy. Mamy nadzieję, że kolejny sezon rozegramy przy pełnym trybunach i dopingu naszych wiernych Kibiców, czego sobie i Wam życzymy. Duże podziękowania kierujemy do naszych sponsorów oraz partnerów, którzy nas wspierają także w tym trudnym czasie.

Skład Miasto Szkła Krosno w sezonie 2020/2021: Dariusz "Orka" Oczkowicz, Mariusz Konopatzki, Mateusz Szczypiński, Piotr Wieloch, Alan Czujkowski Official Fanpage, Maciej Żmudzki, Kacper Walciszewski, Mateusz Łączyński, Tomasz Krzywdziński, Damian Ciesielski, Bartosz Ciechocinski. W trakcie sezonu ubyli: Patryk Jankowski, Michał Szwedo.

Sztab trenerski: Marcin Radomski - trener, Bartek Gołojuch - fizjoterapeuta, Marcin Janusz - kierownik drużyny.

Social Media

Facebook

Instagram

Sponsor strategiczny

Sponsorzy główni

Partnerzy

Partnerzy medialni

Używamy technologii, takich jak pliki cookies, aby ułatwić Państwu korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych i marketingowych. Jeśli nie blokują Państwo tych plików, to zgadzają się Państwo na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Zmieniając ustawienia przeglądarki, można samodzielnie zarządzać plikami cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.
Polityka prywatności Zgadzam się