W najbliższy piątek rozpocznie się coroczny turniej o Puchar Prezydenta Miasta Krosna. W tym roku w turnieju wezmą udział zespoły: Rawlplug Sokół Łańcut, AZS UMCS Start II Lublin oraz gospodarzy, zespoły Miasto Szkła Krosno.


Turniej będzie otwarty dla Kibiców z  zachowaniem obostrzeń sanitarnych. W dniu 11 września hala MOSIR Krosno jest zajęta dlatego też  mecz pomiędzy zespołami AZS UMCS Start Lublin i PTG Sokół Łańcut odbędzie się na hali sportowej przy ul. Kisielewskiego 18 (hala przy SP nr 15 - Guzikówka). Serdecznie zapraszamy na turniej kibiców naszej drużyny i doping, którego nam wszystkim tak bardzo brakowało przez ostatni rok.

Program turnieju:

10.09 godz. 18:30 Miasto Szkła Krosno - AZS UMCS Start Lublin (hala MOSiR Krosno ul. Bursaki 29)

11.09 godz. 18:00 AZS UMCS Start Lublin - Rawlplug Sokół Łańcut (hala przy ul. Kisielewskiego 18)

12.09 godz. 12:00 Miasto Szkła Krosno – Rawlplug Sokół Łańcut (hala MOSiR Krosno ul. Bursaki 29)

Do zobaczenia na hali.

Social Media

Facebook

Instagram

Sponsor strategiczny

Sponsorzy główni

Partnerzy

Partnerzy medialni

Używamy technologii, takich jak pliki cookies, aby ułatwić Państwu korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych i marketingowych. Jeśli nie blokują Państwo tych plików, to zgadzają się Państwo na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Zmieniając ustawienia przeglądarki, można samodzielnie zarządzać plikami cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.
Polityka prywatności Zgadzam się