W sobotni wieczór podopieczni Radosława Soji odprawili z kwitkiem zespół TBS Śląsk II Wrocław.

Początek spotkania nie zapowiadał tak pewnego zwycięstwa Biało-Zielonych. Po kilku minutach wyrównanej gry, krośnianie zaczęli odjeżdżać rywalowi i na półtorej minuty do końca kwarty mieli nad trójkolorowymi 14 punktów przewagi(24:10). Końcówka kwarty należała do podopiecznych Dusana Stojkova, którzy nieznacznie odrobili straty. Gdy na początku drugiej odsłony spotkania, goście kontynuowali skuteczna grę, ciężar zdobywana punktów wziął w swoje ręce Julian Jasiński zdobywając w przeciągu 2 i pół minuty 11 punktów . Gospodarze ponownie sięgnęli po dwucyfrową przewagę nad rywalem. Po akcji 2+1 Szymona Sobiecha Szklany Team prowadził ze Śląskiem aż 15 punktami (41:26). Pod koniec 2 kwarty wrocławianie odrobił cześć strat i na przerwę schodzili przegrywając tylko 45:38.

Reprymenda w szatni Biało-Zielonych zapewne poskutkowała bo po zmianie stron nasz zespół ponownie zaczął odbudowywać przewagę. Po celnej trójce Juliana Jasińskiego w szóstej minucie 3 kwarty przewaga gospodarzy sięgnęła 20 punktów (69:49). Analogicznie jak w pierwszych dwóch odsłonach spotkania, końcówka kwarty należała do przyjezdnych, odrobili część strat do Szklanego Teamu. Po 30 minutach gry, drużyna Miasto Szkła Krosno prowadzili z drużyną TBS Śląsk II Wrocław 74:62. Podopieczni Dusana Stojkova jeszcze raz spróbowali wrócić do gry zbliżając się do naszego zespołu na 6 punktów. Krośnianie zachowali zimną krew i ostatecznie pokonali TBS Śląsk II Wrocław 101:87.
Zespół Miasta Szkła Krosno do zwycięstwa poprowadził duet: Jasiński – Vaulet, który łącznie zdobył 48 punktów i zebrał 21 piłek.

Miasto Szkła Krosno - TBS Śląsk II Wrocław 101:87 (27:16, 18:22, 29:24, 27:25)

Punkty dla Miasto Szkła Krosno: Jasiński 26, Vaulet 22, Śpica 14, Ciesielski 9, Krzywdziński 7, Oczkowicz 7, Sobiech 7, Zaguła 5, Rompa 4, Dawdo 0, Głowacki 0, Gomułka 0.