Żaden ze zgromadzonych w krośnieńskiej hali Kibiców nie spodziewał się porażki Szklanego Teamu z beniaminkiem z Krakowa.

Po 4 porażkach z rządu podopieczni Radosława Soji mieli tylko jeden cel – zwycięstwo! Niestety od pierwszej minuty do przyjezdni grali zespołowo a przede wszystkim bardzo skutecznie. Gospodarze oddali w pierwszej połowie tylko 4rzuty z dystansu z czego ani jeden nie doszedł celu. Po 20 minutach zawodnicy z Krakowa prowadzili nieoczekiwanie 31:57. Po zmianie stron i męskiej rozmowie w szatni, Biało-Zieloni zaczęli grać z większą agresja w obronie i co najważniejsze skutecznie w ataku. Taki obrót sprawy mocno zaskoczył drużynę gości, która straciła skuteczność którą imponowała w 1 połowie. Dzięki wygranej 3 kwarcie 20:7, Szklany Team odrobił część strat do rywala. Sytuacja na boisku w ostatnich 10 minutach meczu nie zmieniła się. Gospodarze skutecznie kontynuowali pogoń by na 1 minutę i 12 sekund przed końcowym gwizdkiem zredukować straty do 1 oczka (72:73). Niestety mimo wygrania także czwartej kwarty 23:14 nie udało się przechylić szali zwycięstwa na swoją korzyść i to podopieczni trenera Bychawskiego mogli cieszyć się z wyjazdowego zwycięstwa. Krośnianie tym samym zaznali 5 z rzędu porażki w tym sezonie. Podopieczni trenera Soji wystąpili w tym meczu osłabieni brakiem kontuzjowanego Dawida Zaguły.
Mamy nadzieję, że już niedługo do treningów powróci Roman Janik, który od 2 miesięcy leczy kontuzję stopy.  Ostateczni drużyna Miasto Szkła Krosno uległa AZS AGH Kraków 74:78.

Miasto Szkła Krosno - AZS AGH Kraków 74:78 (14:31, 17:26, 20:7, 23:14)

Punkty dla Miasta Szkła Krosno: Vaulet 23, Jasiński 21, Dawdo 14, Sobiech 6, Oczkowicz 4, Ciesielski 2, Krzywdziński 2, Śpica 2, Rompa 0.