Napędzeni dwoma wyjazdowymi zwycięstwami, koszykarze Miasto Szkła Krosno pokonali we własnej hali Weegree AZS Politechnika Opolska 73:68.

W pierwszej połowie spotkania oba zespoły nie grzeszyły skutecznością z dystansu trafiając łącznie 3 rzuty za "3". Od pierwszych minut meczu, podopieczni Romana Prawicy wypracowali sobie bezpieczną przewagę, którą w drugiej kwarcie niemalże stracili. Po 20 minutach gry Szklany Team prowadził tylko 2 punktami. Po zmianie stron, grający w osłabieniu brakiem Szymona Szymańskiego i Dawida Zaguły, Krośnianie systematycznie powiększali przewagę, która w pewnym momencie sięgnęła 10 punktów (47:37). Ostatecznie trzecią odsłonę spotkania podopieczni Romana Prawicy zakończyli 8 punktowym prowadzeniem (54:46). Przyjezdni robili co mogli aby zniwelować straty ale gospodarze zachwali zimną krew do ostatniej sekundy pojedynku, wygrywając mecz 73:68.

Miasto Szkła Krosno - Weegree AZS Politechnika Opolska 73:68 (21:12, 12:19, 21:15, 19:22)

Punkty dla Miasto Szkła Krosno: Jasiński 27 (14 zb.), Janik 14, Ciesielski 12, Rompa 8, Dawdo 5, Oczkowicz 4 ( 9 zb.), Sobiech 3