Koszykarze Miasto Szkła Krosno, w ostatni meczu w sezonie 2021/2022, pokonali pewnie zespół KS Księżak Łowicz 101:77.

Tylko pierwsza kwarta meczu dostarczyła emocji Kibicom zgromadzonym na krośnieńskiej hali. Dalsza część pojedynku odbywała się pod dyktando Biało-Zielonych , którzy systematycznie powiększali przewagę. Na 2 i pół minuty do syreny kończącej mecz podopieczni Romana Prawicy prowadzili różnicą 31 punktów ( 101:70). Wysokie prowadzenie spowodowało duże rozluźnienie w szeregach Szjkanego Teamu co wykorzystali przyjezdni nieznacznie odrabiając straty. Ostatecznie Krośnianie wygrali ostatni mecz w sezonie 2021/2022 101:77 i przytupem pożegnali się z Kibicami. Świetne zawody po raz kolejny rozegrał Julian Jasiński zdobywca 22 punktów i 12 zbiórek. Rozgrywający Damian Ciesielski także rozegrał dobre spotkanie, rozdając 10 asyst i rzucając 16 punktów.

Miasto Szkła Krosno - KS Księżak Łowicz 101:77 (23:18, 27:14, 31:23, 20:22)

Punkty dla Miasto Szkła Krosno: Jasiński 22 12 zb.), Ciesielski 16 (10 as.), Janik 15, Rompa 14, Oczkowicz 9, Szymański 9, Dawdo 8, Sobiech 6, Głowacki 2.