Urodzony w Gorlicach, związany z koszykówką od 7 roku życia. Były zawodnik Miasta Szkła Krosno w zwycięskim sezonie 1 ligi.

Obecnie, silnie związany z przygotowaniem fizycznym. Zdał egzamin Personal Training And Athletic Coaching, w najsilniejszej siłowni na świecie — WESTSIDE BARBELL — założonej przez jednego z najlepszy trenerów, Louie Simmonsa. Kilka tygodni temu ukończył półroczną szkołę Trener Przygotowania Fizycznego w SCEC u Mirka Babiarza i Artura Packa. Hubert Rak - trenerem przygotowania motorycznego drużyny Miasto Szkła Krosno . W sezonie 2022/2023 będzie odpowiedzialny za przygotowanie motoryczne Szklanego Teamu w rozgrywkach Suzuki 1 Liga Mężczyzn.

Social Media

Facebook

Instagram

Sponsor strategiczny

Sponsorzy główni

Partnerzy medialni

Używamy technologii, takich jak pliki cookies, aby ułatwić Państwu korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych i marketingowych. Jeśli nie blokują Państwo tych plików, to zgadzają się Państwo na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Zmieniając ustawienia przeglądarki, można samodzielnie zarządzać plikami cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.
Polityka prywatności Zgadzam się