Firma Transition Technologies już 12 sezon wspiera krośnieńską koszykówkę a od 9 jest głównym sponsorem Miasta Szkła Krosno. W nadchodzącym sezonie rozgrywek Suzuki 1 Liga Mężczyzn nadal #GramyRazem

Transition Technologies- Systems to pierwsza w Polsce zeroemisyjna firma dostarczająca nowoczesne systemy IT dla energetyki, elektroenergetyki i gazownictwa. Lider w obszarze rozwiązań informatycznych dla nowoczesnego handlu energią elektryczną.

Najlepsi eksperci z dziedziny energetyki i IT w TTSystems od lat rozwijają autorski produkt firmy LUXtrade- wielomodułowy system wspomagający prowadzenie biznesu na rynku energii i gazu dla dużych i małych przedsiębiorstw.

Spółka posiada wiele referencji od polskich i światowych liderów w obszarach energetyki i gazu, jest częścią polskiej Grupy Kapitałowej Transition Technologies - lidera systemów IT dla przemysłu na całym świecie.

Dziękujemy za wieloletnie wsparcie naszej drużyny!

Social Media

Facebook

Instagram

Sponsor strategiczny

Sponsorzy główni

Partnerzy medialni

Używamy technologii, takich jak pliki cookies, aby ułatwić Państwu korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych i marketingowych. Jeśli nie blokują Państwo tych plików, to zgadzają się Państwo na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Zmieniając ustawienia przeglądarki, można samodzielnie zarządzać plikami cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.
Polityka prywatności Zgadzam się