Przygotowania do sezonu 2022/2023 rozgrywek Suzuki 1 Liga Mężczyzn rozpoczynamy w najbliższy poniedziałek 15 sierpnia od testów motorycznych naszych zawodników.

W tracie okresu przygotowawczego będziemy korzystać z bogatej infrastruktury sportowej naszego sponsora – Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji z Krośnie. Sztab trenerski zaplanował w tym czasie mecze sparingowe oraz udział w 3 turniejach o których będziemy szczegółowo informować w terminie późniejszym. Kadra drużyny Miasto Szkła Krosno w sezonie 2022/2023  prezentuje się następująco: Kacper Traczyk, Dariusz Oczkowicz, Michał Gomułka, Stanisław Heliński, Santiago Vaulet, Michał Jankowski, Szymon Szymański, Klāvs Dubults, Kacper Walciszewski, Maksymilian Zagórski, Hubert Łałak oraz Konrad Dawdo.

Trenerem Szklanego Teamu jest Roman Prawica a jego asystentem Radosław Władyka. Dyrektorem sportowym jest Michał Baran a kierownikiem drużyny Marcin Janusz. Za przygotowanie motoryczne zespołu odpowiedzialny będzie Hubert Rak.

Terminarz gier kontrolnych:

24.08 (środa) sparing Miasto Szkła Krosno - Niedźwiadki Chemart Przemyśl- Basketball
27.08 (sobota) sparing
31.08 (środa) sparing Miasto Szkła Krosno – Resovia Rzeszów
2-3.09 ( piątek, sobota) Turniej w Tychach ( GKS Tychy, Miasto Szkła Krosno, Weegree AZS Politechnika Opolska, Polonia Bytom)
9-11.09 (piatek, sobota, niedziela) Turniej w Krośnie ( Miasto Szkła Krosno, GKS Tychy, HydroTruck Radom)
16-17.09 ( piątek, sobota) XXII Mistrzostwa Województwa Podkarpackiego w koszykówce mężczyzn (Przemyśl)

Sezon ligowy z udziałem 18 drużyn rozpocznie się 24/25 września.

Social Media

Facebook

Instagram

Sponsor strategiczny

Sponsorzy główni

Partnerzy medialni

Używamy technologii, takich jak pliki cookies, aby ułatwić Państwu korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych i marketingowych. Jeśli nie blokują Państwo tych plików, to zgadzają się Państwo na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Zmieniając ustawienia przeglądarki, można samodzielnie zarządzać plikami cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.
Polityka prywatności Zgadzam się