W niedzielny wieczór nasz zespół uległ we własnej hali MKKS Żak Koszalin 90:97. Dwie i pół kwarty meczu nie sugerowały takiego obrotu sprawy na parkiecie.

Krośnianie byli w pierwszej połowie strona dyktującą warunki, jednak nie potrafili wypracować na dłużej bezpiecznej przewagi. Największą przewagę nasz zespół wypracował na przełomie 2 i 3 kwarty kiedy to po zmianie stron i celnym rzucie z wyskoku Klavsa Dubultsa strata gości osiągnęła 11 punktów. Niestety z upływem czasu przewaga stopniała do 3 punktów. Ostatecznie 30 minut meczu zakończyło się wynikiem 71:68. Ostatnie 10 minut meczu to walka punkt za punkt ze wskazaniem na drużynę gości, która dzięki wysokiej skuteczności z dystansu próbowała przejąć prowadzenie. W kolejnych minutach pojedynku prowadzenie zmieniało się jak w kalejdoskopie. Na 3 minuty do końcowej syreny na tablicy wyświetlał się remis 84:84. Kluczowe dla losów spotkania miały dwie ostatnie 2 minuty w których trio Dłoniak, Itrich, Kaszkowski skuteczną grą doprowadziło do zwycięstwa Żaka Koszalin.

Miasto Szkła Krosno – MKKS Żak Koszalin 90:97 (27:24, 23:17, 21:27, 19:29)

Punkty dla MSK: Jankowski 20, Dawdo 20, Heliński 18, Dubults 16 ( 13 zb.), Harris, 6, Łałak 5, Śpica 3, Traczyk 2.

Social Media

Facebook

Instagram

Sponsor strategiczny

Sponsorzy główni

Partnerzy medialni

Używamy technologii, takich jak pliki cookies, aby ułatwić Państwu korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych i marketingowych. Jeśli nie blokują Państwo tych plików, to zgadzają się Państwo na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Zmieniając ustawienia przeglądarki, można samodzielnie zarządzać plikami cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.
Polityka prywatności Zgadzam się