W środkowym meczu, podopieczni Romana Prawicy pewnie pokonali WKS Śląsk II Wrocław 91:65.

Tylko w pierwszej połowie podopieczni trenera Grygowicza postraszyli Biało-Zielonych odskakując pod koniec pierwszej kwarty na 9 punktów (10:19). Krośnianie odrobili część strat przegrywając pierwszą odsłonę spotkania 18:22. Po krótkiej przerwie Krośnianie szybko obrobili straty do Śląska i mecz rozpoczął się od nowa. W kolejnych minutach gry żadna z drużyn nie potrafiła wypracować przewagi i pierwsza połowa zakończyła się remisem 36:36. Po zmianie stron Można było zobaczyć odmieniony zespół Szklanego Teamu. Szczelniejsza obrona, zespołowa gra i skuteczność  w rzutach skutkowały wygraną wysoka 3 kwartą (32:14). Po 30 minutach gry Szklany Team prowadził 68:50.

Wysokie prowadzenie wywołało rozluźnienie w szeregach naszego zespołu co szybko wykorzystał przeciwnik redukując straty do 10 punktów ( 70:60). Sygnał do przebudzenia dał Michał Jankowski zdobywając w przeciągu minuty 6 punktów przy żadnym rywala. Od tego momentu na parkiecie istniał tylko  Szklany Team który do końcowej syreny zdobył 15 punktów. Wrocławianie odpowiedzieli tylko 5 oczkami. Po dobrym meczu pokonujemy zespół WKS Śląsk II Wrocław 91:65.

Dobre zawody zagrał nasz rozgrywający Kacper Traczyk zdobywając 17 punktów oraz 5 asyst. Liderem Biało-Zielonym po raz kolejny był Michał Jankowski – 21 punktów oraz 5 asyst. Bliski double-double był łotewski środkowy Klavs Dubults – 14 pkt., 8 zbiórek.

Miasto Szkła Krosno – WKS Śląsk II Wrocław 91:65 (18:22, 18:14, 32:14, 23:15)

Punkty dla MSK: Jankowski 21, Traczyk 17, Dubults 14, Heliński 11, Śpica 9, Harris 8, Zagórski 6, Łałak 4, Dawdo 1.