Po nieudanym meczy wyjazdowym w Kołobrzegu, w najbliższą niedzielę, podopiecznym Romana Prawicy przyjdzie zmierzyć się z równie mocnym rywalem.

Tym razem Krośnianie zagrają na własnym parkiecie a ich przeciwnikiem będzie zespół Dziki Warszawa. Stołeczna drużyna, prowadzona przez Krzysztofa Szablowskiego zgromadziła na swoim koncie 18 punktów i tylko dwukrotnie musiała uznać wyższość przeciwnika. Lepsza od warszawskiego teamu jest tylko ekipa spadkowicza z PLK - Hydrotruck Radom z jedną porażka w dotychczasowych rozgrywkach. Liderem punktowym naszego przeciwnika jest dobrze znany w Krośnie -skrzydłowy Alan Czujkowski, który w każdym meczu zdobywa średnio 15,3 punkty. To bardzo wszechstronny zawodnik groźny pod koszem i na dystansie o czym świadczy także eval 18,5. Pod koszem rządzi, doświadczony na ekstraligowych parkietach Mateusz Bartosz 11,6 punktów i 7,6 zbiórki na mecz. Za rozegranie Dzików odpowiada kolejny dobrze znany Krośnianom zawodnik – Grzegorz Grochowski. Poza wspomnianymi zawodnikami warszawska Wataha ma w swoich szeregach takich innych zawodników z obyciem ekstraligowym jak: Michał Aleksandrowicz, Rafał Komenda, Przemysław Kuźkow , nie zapominając o młodym utalentowanym Maksymilianie Motelu ze średnią 10,6 punktów.

W trakcie meczu przygotowaliśmy dla naszych Kibiców wiele atrakcji. W przerwie spotkania odbędzie się konkurs rzutu z połowy z nagrodą 1000 zł. Mamy nadzieję, że nagroda ufundowana przez salon Pasja Hair & Beauty znajdzie w końcu swojego właściciela. Przez całe spotkanie do dyspozycji naszych najmłodszych Kibiców będzie dostępny kącik zabaw. Dla dorosłych fanów, w holu głównym w hali, dostępny będzie kącik gastronomiczny. Przerwy pomiędzy kwartami uatrakcyjnią jak zawsze występy Fragolin Cheerleaders a za oprawę muzyczną w trakcie meczu odpowiedzialny będzie DJ Kusy. Do prezentacji oba zespoły wyprowadzą dzieci z akademii Junior Basket Krosno.

Już dziś zapraszamy wszystkich sympatyków koszykówki na kolejne spotkanie ligowe, które odbędzie się w najbliższa niedzielę, 27 listopada o godzinie 18:00 w hali przy ul. Bursaki 29. Kasa biletowa czynna na 2 godziny przed meczem.

Dziki Warszawa to mocna i dobrze zbilansowana drużyna. Aby wygrać niedzielne starcie Szklany Team będzie musiał wspiąć się na wyżyny swoim umiejętności a także będzie potrzebował wsparcia 6 zawodnika jaki są krośnieńscy Kibice. Liczymy na Wasz liczny udział i głośny doping od pierwszej minuty meczu.

Początek spotkania w niedzielę o godzinie 18:00. Zapraszamy

Social Media

Facebook

Instagram

Sponsor strategiczny

Sponsorzy główni

Partnerzy medialni

Używamy technologii, takich jak pliki cookies, aby ułatwić Państwu korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych i marketingowych. Jeśli nie blokują Państwo tych plików, to zgadzają się Państwo na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Zmieniając ustawienia przeglądarki, można samodzielnie zarządzać plikami cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.
Polityka prywatności Zgadzam się