Koszykarze Miasto Szkła Krosno pokonali w sobotnim meczu 21. Kolejki Suzuki 1 Liga Mężczyzn, zespół KKS Polonia Warszawa 76:64.

Od pierwszych minut mecz układał się po myśli Biało-Zielonych, którzy pierwszą odsłonę wygrali 26:14. W drugiej kwarcie krośnianie kontynuowali dobrą grę powiększając przewagę do 15 punktów (32:17). Poloniści próbowali zniwelować straty i po części im się to udało. Na przerwę drużyny schodziły  przy stanie 41:34. Po zmianie stron gra Szklanego Teamu przestała się lepić a rywal  zaczął kontynuowanie odrabianie strat. Na niespełna 3 minuty do końca 3 kwarty celnymi rzutami osobistymi Adam Linowski dał drużynie gości prowadzenie 50:51.  Sprawy w swoje ręce wziął Darrell Harris i Hubert Łałak. Dzięki ich skutecznym akcjom  Szklany Team odzyskał prowadzenie .

Na początku ostatniej odsłony meczu  krośnianie odskoczyli na 6 punktów  ale podopieczni Jakuba Pendrakowskiego odpowiedzieli niwelując stratę do 1 punktu. Zagrożenie dało impuls podopiecznym Edmunds’a Valeiko  i od tego momentu Krośnianie zaczęli powiększać przewagę nad Polonistami. Ostatecznie Biało-Zieloni wygrali ostatnie 10 minut meczu 19:10 i całe spotkanie76:64 rewanżując się za porażkę w Warszawie.

Miasto Szkła Krosno - KKS Polonia Warszawa 76:64 (26:14, 15:20, 16:20, 19:10)

Punkty dla Miasto Szkła Krosno: Dubults 21, Jankowski 20, Łałak 12, Harris 9, Śpica 7, Heliński 5, Zagórski 2, Dawdo 0, Oczkowicz 0.