Amerykanin Tim Williams (24 lata, 203 cm) zasilił drużynę z Krosna. 

Williams jest absolwentem uczelni New Mexico, w której w ostatnim sezonie gry (2016/2017) notował się średnio 17, 4 pkt. oraz 6,9 zbiórek w meczu. W 2016 roku, po pierwszym roku gry na uczelni New Mexico, został wybrany przez trenerów do drugiej najlepszej piątki konferencji Mountain West NCAA, rok później decyzją trenerów znalazł się w trzeciej najlepszej piątce graczy konferencji Mountain West NCAA.

Tim Williams ma za sobą debiut w europejskim baskecie. W zeszłym sezonie występował w lidze fińskiej w drużynach Kataja Basket oraz KTP Basket Kotka. Drużyna Kataja Basket oprócz krajowych rozgrywek rywalizowała również z powodzeniem w europejskich rozgrywkach FIBA Europe Cup. W 12 meczach w rozgrywkach FIBA Europe Cup nasz nowy zawodnik notował 12,3 pkt oraz 4,9 zbiórki w meczu. W ligowych meczach bilans Tima w Kataja Basket jest jeszcze lepszy gdyż w 26 meczach rzucił średnio 14,6 pkt oraz miał 6,7 zbiórek. Williams kończył sezon w innej drużynie fińskiej ligi – KTP Basket Kotka, w której w 13. meczach poprawił swoje statystyki notując średnio 15,4 pkt, 6,6 zbiórek oraz 1,0 blok w meczu.

 

Social Media

Facebook

Instagram

Sponsor strategiczny

Sponsorzy główni

Partnerzy medialni

Używamy technologii, takich jak pliki cookies, aby ułatwić Państwu korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych i marketingowych. Jeśli nie blokują Państwo tych plików, to zgadzają się Państwo na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Zmieniając ustawienia przeglądarki, można samodzielnie zarządzać plikami cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.
Polityka prywatności Zgadzam się