Terminarz rozgrywek Energa Basket Ligi nie rozpieszcza podopiecznych Mariusza Niedbalskiego. W najbliższą sobotę koszykarzy Szklanego Teamu, po raz trzeci z rzędu , czeka mecz wyjazdowy.

Tym razem nasz oficjalny przewoźnik Miś Krosno, szklanym busem, ma do przejechania 847 km. Przeciwnikiem Biało-Zielonych jest drużyna King Szczecin. Drużyna pod wodzą Łukasza Bieli zajmuje 6. Miejsce w ligowej tabeli z dorobkiem 6 punktów ( 2 zwycięstwa, 2 porażki). Wilki Morskie ze Szczecina w ostatniej kolejce uległy w Warszawie miejscowej Legii 70:75. Krośnianie przez dwie kwarty toczyli wyrównana walkę z Arką w Gdyni. Do przerwy Biało-Zieloni tracili do rywala tylko 2 punkty. Po zmianie stron żółto-niebiescy pokazali swoją siłę , ostatecznie pokonując nasz zespół 91:78. W ostatnim meczu do krośnieńskiego zespołu dołączył środkowy z Czarnogóry, który zastąpił na tej pozycji Tima Williamsa.

Sobotnie spotkanie będzie można obejrzeć za pośrednictwem Emocje.tv. Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców do Klubu K-15 gdzie można wspólnie kibicować drużynie oglądając mecz na dużym ekranie. Początek spotkania o godzinie 15:00.