W piątek i sobotę (13 i 14 września) posiadacze karnetów w sezonie 2018/19 będą mieli możliwość pierwokupu karnetów na mecze drużyny Miasto Szkła Krosno w sezonie 2019/2020 na zajmowane dotychczas miejsce. 

Odbiór zarezerwowanych i zakupionych karnetów (pierwokup) będzie możliwy w czasie trwania turnieju o Puchar Prezydenta Miasta Krosna. Biuro Klubu będzie czynne w piątek w godzinach 9:00-16:00 i w sobotę 9:00-14:00. Po tym terminie wolne miejsca trafią do ogólnodostępnej sprzedaży za pośrednictwem portalu kupbilet.pl.

Zakup karnetu w siedzibie Klubu będzie możliwy także w czasie trwania turnieju o Puchar Prezydenta Miasta Krosna w dniach 19-21 września br. O godzinach otwarcia biura w tych dniach poinformujemy przed turniejem. 

Więcej informacji na temat cen oraz sposobu zakupu biletów i karnetów tutaj

Social Media

Facebook

Instagram

Sponsor strategiczny

Sponsorzy główni

Partnerzy techniczni

Partnerzy medialni

Używamy technologii, takich jak pliki cookies, aby ułatwić Państwu korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych i marketingowych. Jeśli nie blokują Państwo tych plików, to zgadzają się Państwo na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Zmieniając ustawienia przeglądarki, można samodzielnie zarządzać plikami cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.
Polityka prywatności Zgadzam się