Zgodnie naszymi zapowiedziami w maju, PKN ORLEN dołączył do grona naszych sponsorów i w sezonie 2019/2020 będzie strategicznym sponsorem Miasto Szkła Krosno.

Polski Koncern Naftowy Orlen został sponsorem strategicznym 1. ligowego zespołu koszykówki Miasto Szkła Krosno. Umowa sponsorska wchodzi życie z początkiem sezonu 2019/2020. jesteśmy bardzo zadowoleni, że największa firma w Europie Środkowo-Wschodniej z branży paliwowo-energetycznej zdecydowała się na współpracę sponsorską z krośnieńskim Klubem. Mamy nadzieję, że będzie to bardzo długa i owocna współpraca, która zaowocuje wieloma sportowymi sukcesami, a kibicom przyniesie wiele niezapomnianych chwil i wzruszeń.

Dziękujemy za wsparcie.

Social Media

Facebook

Instagram

Sponsor strategiczny

Sponsorzy główni

Partnerzy techniczni

Partnerzy medialni

Używamy technologii, takich jak pliki cookies, aby ułatwić Państwu korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych i marketingowych. Jeśli nie blokują Państwo tych plików, to zgadzają się Państwo na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Zmieniając ustawienia przeglądarki, można samodzielnie zarządzać plikami cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.
Polityka prywatności Zgadzam się