Bilety i karnety

Od 21 sierpnia (wtorek) rusza rezerwacja karnetów na mecze drużyny Miasto Szkła Krosno w sezonie 2018/2019 rozgrywek Polskiej Ligi  Koszykówki. 

Do 29 sierpnia kibice, którzy posiadają karnety z poprzedniego sezonu mają możliwość rezerwacji miejsc i pierwokupu. Po tym terminie rusza otwarta sprzedaż karnetów dla wszystkich zainteresowanych. Rezerwacji można dokonać w biurze Klubu po okazaniu starego karnetu lub telefonicznie pod nr telefonu: 730-233-133.

Ceny karnetów i biletów na sezon 2018/2019 na mecze drużyny Miasta Szkła Krosno w Energa Basket Lidze:

 

Karnety

Normalny (żółte krzesełka) – 170 zł 
Ulgowy (żółte krzesełka) – 105 zł

Normalny (czerwona trybuna - sektor B1, B2) - 235 zł 
Ulgowy (czerwona trybuna - sektor B1, B2) - 170 zł 

Karnety obowiązują na sezon zasadniczy. Ewentualne rozgrywki playoff będą biletowane dodatkowo.

 

Bilety

Normalne (żółte krzesełka) - 13 zł
Ulgowe (żółte krzesełka) - 8 zł

Normalne (czerwona trybuna - sektor B1, B2) – 18 zł 
Ulgowe (czerwona trybuna - sektor B1, B2) – 13 zł 

Bilet rodzinny 2+1 - 30 zł ( 2 osoby dorosłe + dziecko do 15 lat) - tylko sektor A1
Bilet rodzinny 2+2 - 35 zł ( 2 osoby dorosłe + dwoje dzieci do 15 lat) - tylko sektor A1

W przypadku biletu rodzinnego wymagana jest legitymacja szkolna!

 

Karnety i bilety ulgowe przysługują: uczniom i studentom do 26. roku życia - za okazaniem ważnej legitymacji przy wejściu na halę sportową. Dzieciom do lat 7 przysługuje bezpłatne wejście na mecze Miasta Szkła Krosno. Muszą jednak przebywać pod stałą opieką rodziców lub opiekunów i nie przysługuje im miejsce siedzące.

 

sektor VIP (J, I, H) wyłączone ze sprzedaży

Każdy bilet i karnet posiada nr krzesełka oraz sektor. Sektory wyłączone ze sprzedaży to: D1- sektor zarezerwowany dla zorganizowanej grupy kibiców drużyny przyjezdnej (w przypadku braku kibiców druzyny przyjezdnej sektor będzie dostępny w sprzedaży biletowej w siedzibie Klubu),  F1 – sektor zarezerwowany dla Klubu Kibica. Sektory H,I, J, zarezerwowany będą dla sponsorów, zarządu klubu, rodzin zawodników oraz dla posiadaczy karnetów VIP.

Bilety i karnety można nabyć w siedzibie klubu przy ul. Bursaki 29  w godzinach 7-15 w dni robocze i na 2 godziny przed meczem. Istnieje możliwość nabycia karnetów i biletów droga internetową za pośrednictwem portalu https://kupbilet.onet.pl. Bilety na mecze ligowe będą dostępne w sprzedaży na tydzień przed planowanym terminem meczu.

Social Media

Facebook

Instagram

Sponsorzy główni

Transition Technologies Transition Technologies

Sponsorzy

Partnerzy techniczni

Partnerzy medialni

Używamy technologii, takich jak pliki cookies, aby ułatwić Państwu korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych i marketingowych. Jeśli nie blokują Państwo tych plików, to zgadzają się Państwo na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Zmieniając ustawienia przeglądarki, można samodzielnie zarządzać plikami cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.
Polityka prywatności Zgadzam się