Bilety i karnety

Ceny karnetów i biletów na sezon 2021/2022 na mecze drużyny Miasta Szkła Krosno w rozgrywkach Suzuki 1 Ligi Mężczyzn:

Karnety zakupione w sezonie 2020/2021 nie tracą ważności i będą uprawniały do wejścia na mecze drużyny Miasto Szkła Krosno, rozgrywane w hali MOSiR Krosno, w sezonie 2021/2022. 

Karnety

Normalny (czerwona trybuna - sektor B1, B2) - 210 zł 
Normalny (żółte krzesełka) – 140 zł 
Ulgowy (żółte i czerwone krzesełka) – 70 zł

Sprzedaż karnetów w biurze klub.

Karnety obowiązują na sezon zasadniczy. Ewentualne rozgrywki play-off będą biletowane dodatkowo.

 

Bilety

Normalne (czerwona trybuna - sektor B1, B2) – 15 zł 
Normalne (żółte krzesełka) - 10 zł
Ulgowe (żółte i czerwone krzesełka) - 5 zł

Sprzedaż karnetów w biurze klub lub on-line za pośrednictwem portalu www.kupbilet.pl

Karnety i bilety ulgowe przysługują: uczniom i studentom do 26. roku życia - za okazaniem ważnej legitymacji przy wejściu na halę sportową. Dzieciom do lat 7 przysługuje bezpłatne wejście na mecze Miasta Szkła Krosno. Muszą jednak przebywać pod stałą opieką rodziców lub opiekunów i nie przysługuje im miejsce siedzące.

 

sektor VIP (J, I, H) wyłączone ze sprzedaży

Każdy bilet i karnet posiada nr krzesełka oraz sektor. Sektory wyłączone ze sprzedaży to: D1, D2, D3 - nieaktywne (kącik zabaw dla dzieci) - sektory te będą dostępne w sprzedaży biletowej w siedzibie Klubu tylko w przypadku gdy kącik dla dzieci nie będzie funkcjonował,  F1 – sektor zarezerwowany dla Klubu Kibica. Sektory H, I, J, zarezerwowany będą dla sponsorów, zarządu klubu, rodzin zawodników oraz dla posiadaczy karnetów VIP.

Bilety można nabyć w siedzibie klubu przy ul. Bursaki 29  na 2 godziny przed meczem. Istnieje możliwość nabycia biletów droga internetową za pośrednictwem portalu www.kupbilet.pl. Bilety na mecze ligowe będą dostępne w sprzedaży na tydzień przed planowanym terminem meczu.

Social Media

Facebook

Instagram

Sponsor strategiczny

Sponsorzy główni

Partnerzy medialni

Używamy technologii, takich jak pliki cookies, aby ułatwić Państwu korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych i marketingowych. Jeśli nie blokują Państwo tych plików, to zgadzają się Państwo na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Zmieniając ustawienia przeglądarki, można samodzielnie zarządzać plikami cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.
Polityka prywatności Zgadzam się