ETAP 1

Drużyny grają systemem każdy z każdym w dwóch rundach (mecz i rewanż) z udziałem 15 zespołów. Drużyny, które zajmą miejsca 1-8, będą uczestniczyć w Etapie 2 - play-off. Drużyny, które zajmą miejsca 9-13, kończą rywalizację w sezonie po Etapie 1. Drużyny, które zajmą miejsca 14-15 tracą prawo gry w rozgrywkach 1LM.

ETAP 2 – PLAY-OFF

I runda – ćwierćfinał - do trzech zwycięstw (2-2-1) w parach 1-8, 2-7, 3-6, 4-5. Zwycięzcy grają w II rundzie - półfinał, pokonani zajmują miejsca 5-8 wg kolejności z Etapu 1.

II runda – półfinał - do trzech zwycięstw (2-2-1) w parach 1/8 – 4/5 oraz 2/7 -3/6. Zwycięzcy grają w III rundzie - finał, pokonani grają w III rundzie - o trzecie miejsce.

III runda – finał - do trzech zwycięstw (2-2-1)

Drużyna zwycięska uzyskuje prawo gry w Ekstraklasie Mężczyzn.

III runda - o trzecie miejsce - mecz i rewanż

Social Media

Facebook

Instagram

Sponsor strategiczny

Sponsorzy główni

Partnerzy techniczni

Partnerzy medialni

Używamy technologii, takich jak pliki cookies, aby ułatwić Państwu korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych i marketingowych. Jeśli nie blokują Państwo tych plików, to zgadzają się Państwo na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Zmieniając ustawienia przeglądarki, można samodzielnie zarządzać plikami cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.
Polityka prywatności Zgadzam się