Niedźwiadki Chemart Przemyśl
sob 30.09.2023 Bank Pekao S.A. 1 Liga Mężczyzn
90 64
Niedźwiadki Przemyśl

Zapraszamy na mecz Miasto Szkła Krosno vs Niedźwiadki Chemart Przemyśl w ramach Pekao S.A. 1 Liga MężczyznSpotkanie odbędzie się 30.09.2023 o godzinie 20:00.

Zapowiedź:

Przed własną publicznością Biało-Zieloni zaprezentują się w derbach Podkarpacia. Naszym przeciwnikiem w 2 kolejce rozgrywek będzie beniaminek – zespól Niedźwiadki Chemart Przemyśl. Ostatni raz zespoły z Krosna i Przemyśla rywalizowały w sezonie 2012/2013 na 1 ligowym parkiecie. Rywalizacja zakończyła się podziałem punktu. Przemyskie Niedźwiadki ( BUDIMPEX-POLONIA Przemyśl) zwyciężyły we własnej hali 95 : 79 ale musiały uznać wyższość Biało-Zielonych w Krośnie, przegrywając 85:73.

Jak przystało na derby emocji zapewne nie zabraknie. Przed meczem zaplanowano uroczystą prezentację drużyny Miasto Szkła Krosno. Dlatego już dziś wszystkich sympatyków koszykówki i naszego Klubu zapraszamy na sobotni mecz. Wzorem ubiegłego sezonu, w przerwie meczu, na Kibiców czeka konkurs rzutu z połowy z nagrodą 1000 zł ufundowaną przez salon Pasja Hair & Beauty . Przez całe spotkanie do dyspozycji naszych najmłodszych Kibiców będzie dostępny kącik zabaw. Dla dorosłych fanów, w holu głównym hali, dostępny będzie kącik gastronomiczny. W przerwach pomiędzy kwartami nie może zabraknąć cheerleaderek z Akademii Fragolin. Do prezentacji oba zespoły wyprowadzą dzieci z akademii Junior Basket Krosno.

W biurze Klubu dostępne są karnety wstępu na mecze domowe drużyny Miasto Szkła Krosno. Dla naszych Kibiców mamy także niespodziankę. Już na meczu derbowym w biurze Klubu będą do nabycia nowe wzory t-shirtów klubowych, koszulki meczowe, bluzy dresowe oraz worki od naszego nowego partnera odzieżowego firmy Cutline Wear Factory.

Do zobaczenia na hali przy ul. Bursaki 29. Kasa biletowa czynna od godziny 16:00. Przypominamy, że bilety można także nabyć za pośrednictwem portalu basketkrosno.abilet.pl.