Bolesna porażka w Koszalinie

10 miesięcy temu | 09.12.2023, 20:08

Niestety długa podróż do Koszalina bez happy endu. Podopieczni Edmunds’a Valeiko przez 30 minut prowadzili w sobotnim pojedynku w Koszalinie, będąc stroną przeważającą. Niestety mimo 9- punkowego prowadzenia w drugiej ( 28:37) i 10 -punktowego w trzeciej kwarcie (53:63) nasz zespół nie potrafił utrzymać prowadzenia i w końcowej minucie pozwolił gospodarzom na zniwelowanie strat.

Niecelne rzuty osobiste Radoslawa Trubacza na 15 sekund do końca meczu przy 3-punktowym prowadzeniu krośnian i powtórka Mylesa Rasnicka przy 1 oczku przewagi na 9 sekund do końcowej syreny ułatwiły gospodarzom odzyskanie prowadzenia.

Dwa celne rzuty osobiste Szymona Pawlaka po faulu odgwizdanym na pół sekund przed końcem spotkania odbiera Biało-Zielonym zwycięstwo w meczu.

MKKS Żak Koszalin – Miasto Szkła Krosno 84:83 (19:25, 26:20, 19:27, 20:11)

Punkty dla MSK: Jankowski 14, Stankowski 13, Zagórski 13, Wrona 12, Sobiech 10, Trubacz 9, Rasnick 7, Łałak 5.