Inauguracyjne zwycięstwo w Kołobrzegu

2 tygodnie temu | 30.09.2024, 21:53

Lepszej inauguracji rozgrywek Bank Pekao S.A. 1 Liga Mężczyzn, podopieczni Edmunds’a Valeiko, nie mogli sobie wymarzyć. Dobra pierwsza połowa meczu w wykonaniu Biało-Zielonych i 15-punktowe prowadzenie odegrało znaczącą rolę w zwycięskim meczu w Kołobrzegu.

Po zmianie stron gospodarzy zerwali się do odrabiania strat co w dużej mierze się im udało. Przed ostatnia kwartą Kotwica raciła jedynie 4 oczka do Szklanego Teamu. Krośnianie, niczym krośnieńskie szkło, nie pękli i dowieźli wypracowane przez cały mecz zwycięstwo na trudnym terenie.

Sensation Kotwica Port Morski Kołobrzeg – Miasto Szkła Krosno 66:70 (14:20, 9:18, 23:12, 20:20)

Punkty dla MSK: Jackson 21, Jankowski 15, Łałak 13, Wrona 12, Chodukiewicz 5, Laihonen 2, Trubacz 1, Góreńczyk 1.