Kotwica pokonana!

4 miesiące temu | 13.04.2024, 21:34

W jedynym sobotnim, meczu 34. kolejki  Pekao S.A. 1 Liga Mężczyzn podopieczni Edmunds’a Valeiko pokonali w Kołobrzegu miejscowy zespół  Sensation Kotwica Port Morski Kołobrzeg 68:84.

Mecz był wyrównany tylko w pierwszej połowie, która zakończyła się minimalnym prowadzeniem Biało-Zielonych 34:36. Po zmianie stron Szklany Team narzucił gospodarzom swój styl gry i z minuty na minutę powiększał przewagę, która po 30 minutach wynosiła już 16 punktów (45:61). Remisowe ostatnie 10 minut meczu dały naszemu zespołowi 26 zwycięstwo w sezonie.

Najwięcej punktów dla Biało-zielonych zdobył Hubert Łałak – 15. O jeden punkt mniej rzucili Myles Rasnick oraz Radosław Trubacz po 14.

Miasto Szkła Krosno – Sensation Kotwica Port Morski Kołobrzeg 68:84 (18:23, 16:13, 11:25, 23:23)

Punkty dla MSK: Łałak 15, Myles 14, Trubacz 14, Jankowski 11, Griszczuk 10, Wrona 7, Jaworski 5, Sobiech 5, Stankowski 3.