Niedzielny mecz z Kociewskimi Diabłami!

1 tydzień temu | 09.10.2024, 23:18

Już w najbliższa niedzielę, 13 października, o godzinie 18:00  Biało-Zieloni podejmą na własnym parkiecie drużynę SKS Fulimpex Starogard Gdański.

Podopieczni trenera Jacka Winnickiego słabo weszli w sezon i po 3 kolejkach zajmują 13. pozycję w ligowej tabeli z jednym zwycięstwem i dwoma porażkami. Podrażnione, środową porażką z Bears Uniwersytet Gdański Trefl Sopot, Kociewskie Diabły będą trudnym przeciwnikiem dla naszego zespołu. Mimo aktualnej pozycji nasz niedzielny przeciwnik ma kadrę naszpikowaną doświadczonymi zawodnikami z doświadczeniem ekstraligowym. Po trzecim ligowym zwycięstwie podopieczni trenera Edmnds’a Valeiko będą chcieli pójść za ciosem i zgarnąć kolejne 2 punkty. Tak więc niedzielny pojedynek zapowiada się bardzo ciekawie.

Doping naszego szóstego zawodnika, jakim są krośnieńscy Kibice jest dla nas bardzo ważny. Dlatego też przesunęliśmy mecz na godzinę 18:00 abyście mogli w większej licznie dotrzeć na krośnieńska halę i dopingować Biało-Zielonych. Przypominamy o odbiorze zamówionej oficjalnej piłki 𝗩𝗶𝗻𝗻𝗶𝗴 𝗠𝗶𝗮𝘀𝘁𝗼 𝗦𝘇𝗸ł𝗮 𝗞𝗿𝗼𝘀𝗻𝗼, która jest dostępna w ograniczonej ilości w biurze naszego Klubu.

W przerwie niedzielnego meczu na Kibiców czeka konkurs rzutu z połowy z nagrodą 1000 zł ufundowaną przez salon Pasja Hair & Beauty . Nasi najmłodsi Kibice będą mogli skorzystać z kącika zabaw za koszami. Jak w każdym meczu przerwy pomiędzy kwartami umilą występy cheerleaderek z Akademii Fragolin. O oprawę muzyczną w trakcie meczu zadba DJ Kusy.

Na Kibiców przygotowaliśmy również nową edycję t-shirtów. Przypominamy, że bilety można kupić za pośrednictwem portalu abilet.pl i uniknąć kolejek w kasie klubu.

Zapraszamy Kibiców do aktywnego i głośnego dopingu Szklanego Teamu. Wasze wsparcie jest nam potrzebne aby sięgnąć po 4 zwycięstwo w sezonie!

Kasa biletowa czynna od godziny 15:00.