#preseason

Nieudany wyjazd do Tychów

10 miesięcy temu | 09.09.2023, 17:59

Dwoma porażkami zakończyli udział w turnieju w Tychach podopieczni Edmunds’a Valeiko. W meczu przeciwko gospodarzom Biało-Zieloni prowadzili przez ponad 3 kwarty. Przegrana ostatnia odsłona meczu 16:25 doprowadziła do porażki  w całym pojedynku 68:74.

GKS Tychy – Miasto Szkła Krosno 74:68 (14:18, 19:15, 16:19, 25:16)

Punkty dla MSK: Rasnick 17, Zagórski 13, Jankowski 9, Łałak 8, Trubacz 6, Griszczuk 6, Stankowski 6, Wrona 3.

Sobotni pojedynek z Enea Basket Poznań  miał podobny przebieg. Szklany Team wygrał pierwsza kwartę 28:22. Na przerwę schodził prowadząc 49:48. Po zmianie stron nasz zespół grał co raz mniej skuteczniej popełniając co raz więcej strat. Ostatecznie krośnianie ulegli zespołowi Enea Basket Poznań 96:78.

Enea Basket Poznań – Miasto Szkła Krosno 96:78 (22:28, 26:21, 16:11, 30:18)

Punkty dla Szklanego Teamu zdobyli: Stankowski 15, Wrona 13, Sobiech 11, Rasnick 10, Griszczuk 8, Trubacz 8, Jankowski 7, Zagórski 6.