Pokonać Akademików

2 miesiące temu | 15.02.2024, 22:55
Pokonać Akademików

W najbliższą niedzielę drużyna Miasta Szkła Krosno wraca na  krośnieński parkiet gdzie w ramach 27. kolejki Pekao S.A. 1 Liga Mężczyzn podejmie  zespół AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice. Akademicy z Katowic z dorobkiem 30 punktów plasują się na 17. miejscu w ligowej tabeli.

Mimo odległego miejsca do niedzielnego pojedynku podopieczni Edmunds’a Valeiko muszą podejść mocno skoncentrowani. W zespole AZS-u w ostatnim czasie doszło do zmiany trenera. W miejsce  Łukasza Szczypki na trenera powołano Andrzeja Bartosza. Zmiana trenera często działa mobilizująco dla drużyny co było widoczne w meczu wyjazdowym Katowiczan do Pelplina. Zwycięski debiut nowego trenera i pokonanie zespołu Decka Pelplin na jej parkiecie to jasny sygnał, że zespół AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice łatwo skóry w Krośnie nie odda, walcząc o utrzymanie w 1 lidze.

Nasz zespół po dwóch dalekich i meczących pojedynkach z dwiema najmocniejszymi drużynami będzie miał niewiele czasu na regeneracje. Pierwszy mecz obu drużyn zakończył się zwycięstwem Szklanego Teamu w Katowicach 78:83.  

W przerwie niedzielnego meczu na Kibiców czeka konkurs rzutu z połowy z nagrodą 1000 zł ufundowaną przez salon Pasja Hair & Beauty . Przez całe spotkanie do dyspozycji naszych najmłodszych Kibiców będzie dostępny kącik zabaw. Przerwy pomiędzy kwartami umilą występy cheerleaderek z Akademii Fragolin. Oprawę muzyczną w trakcie meczu gwarantuje DJ Kusy.  

Przypominamy, że bilety można kupić za pośrednictwem portalu abilet.pl. Liczymy na wasze wsparcie i głośny doping od pierwszej minuty meczu Po serii 9 zwycięstw ulegliśmy w minioną środę liderowi obecnych rozgrywek, ale nadal walczymy o najlepszą lokatę przed zbliżającymi się playoff-ami .  Kasa biletowa czynna od godziny 14:00.

Udostępnij