#ticket #newseason

Rusza sprzedaż on-line karnetów na sezon 2023/24

8 miesięcy temu | 25.08.2023, 19:21
Rusza sprzedaż on-line karnetów na sezon 2023/24

W poniedziałek (28 sierpnia) ruszyła sprzedaż on-line karnetów na mecze domowe drużyny Miasta Szkła Krosno na sezon 2023/24 rozgrywek Pekao S.A. 1 Ligi Mężczyzn.

Karnety obowiązują na mecze sezonu zasadniczego. Mecze fazy play-off będę dodatkowo biletowane. Wszystkie niezarezerwowane w dniach 19-25 sierpnia miejsca, wchodzą do ogólnej sprzedaży.  O odbiorze zarezerwowanych karnetów poinformuję na naszym kanałach informacyjnych oraz drogą mailową.

W sezonie 2023/24 sprzedaż karnetów i biletów na mecze drużyny Miasto Szkła Krosno będzie obsługiwał portal abilet.pl. Nowością w tym sezonie będzie możliwość zakupu karnetu/biletu wysyłanego MMS-em lub w formie elektronicznej, zapisanego na urządzeniu mobilnym w portfelu Google lub Apple.  Kibic karnet będzie miał przez cały sezon w swoim telefonie. Ta opcja nie przewiduje dostawy plastikowego karnetu w formie karty kredytowej. Instrukcja zakupu karnetu ECO będzie umieszczona na stronie abilet.pl.

karnet wspierasz nasz Klub i otrzymujesz dodatkowe korzyści:

  1. Masz stałe miejsce na hali,
  2. Nie stoisz w kolejce do kasy,
  3. Oszczędność ponad 10%,
  4. 50% rabatu na t-shirt klubowy,
  5. 10% rabatu koszulkę meczową,
  6. 10% rabatu pozostałe gadżety klubowe.

Sprzedaż stacjonarna oraz odbiór karnetów rozpocznie się 15 września podczas Mistrzostw Podkarpacia.

W górnej prawej stronie menu strony internetowej Miasto Szkła Krosno jest link do podstrony sprzedażowej dedykowanej naszemu klubowi.

Udostępnij