Siódma wygrana na naszym koncie!

5 miesięcy temu | 31.01.2024, 22:00

Pewne zwycięstwo nad nieobliczalna Decka Pelplin zapisują na swoim koncie podopieczni Edmunds’a Valeiko. 30 minut pojedynku, niespodziewanie łatwo, ułożyły się po myśli Szklanego Teamu. Wygrane trzy kwarty i najwyższe prowadzenie sięgające 25 punktów (32:57) zapowiadało łatwe szybkie zwycięstwo. Nic bardziej mylnego.

Na ostatnie 10 minut spotkania gospodarze wyszli mocno zmotywowani notując run 7:0. Krośnianie przez niespełna 5 minut zdołali zdobyć jedynie 3 punkty. Przy stanie 54:66 dla Biało-Zielonych podopieczni Dariusza Kaszowskiego ponownie wykorzystali niemoc naszego zespołu zaliczyli run 8:0 redukując straty do 4 punktów (62:66). Mimo nerwowej końcówki, podopieczni trenera Valeiko zachowali zimną krew do końcowej syreny, pokonując Deckę 68:75.

Decka Pelplin – Miasto Szkła Krosno 68:75 (12:21, 15:19, 14:23, 27:12)

Punkty dla MSK: Rasnick 17, Wrona 14 (7 zb.), Jankowski 12, Sobiech 10, Stankowski 6, Trubacz 5, Zagórski 5, Łałak 3, Griszczuk 3.