Wziąć rewanż na Żaku

1 miesiąc temu | 13.03.2024, 20:49

Już w najbliższą sobotę o godzinie 20:00 koszykarze Miasta Szkła Krosno rozegrają mecz 31. kolejki Pekao S.A. 1 Liga Mężczyzn.

Przeciwnikiem Biało-Zielonych będzie zespół MKKS Żak Koszalin, który po rozegraniu 29 pojedynków z 42 punktami zajmuje 12 miejsce w tabeli. Podopieczni Rafała Knapa od 4 kolejek nie zaznali smaku zwycięstwa. Krośnianie nieoczekiwanie ulegli w Krakowie niżej notowanej drużynie AZS AGH Kraków 82:74. W najbliższym spotkaniu nasz zespół będzie miał okazję udowodnić krośnieńskim Kibicom, że porażka w Krakowie była tylko wypadkiem przy pracy. Będzie to także okazja do rewanżu na drużynie z Zachodniopomorskiego za pechową porażkę z 1 rundy (84:83). Krośnianie byli stroną przeważającą przez 30 minut pojedynku w Koszalinie. W ostatniej kwarcie Biało-Zieloni pozwolili gospodarzom wrócić do gry a zwycięstwo w meczu stracili w ostatniej sekundzie pojedynku, kiedy to sędzia odgwizdał mocno kontrowersyjny faul na Szymonie Pawlaku. Skrzydłowy Koszalinian zamienił przyznane dwa rzuty wolne na punkty dając swojej drużynie zwycięstwo.

Sobotni mecz dedykujemy naszemu wieloletniemu sponsorowi Miejskiemu Ośrodkowi Sportu i Rekreacji w Krośnie. Zapraszamy do korzystania z obiektów należących do naszego wieloletniego sponsora. Szczegółowe informacje dotyczące obiektów oraz imprez organizowanych przez MOSIR Krosno znajdziecie na www.mosirkrosno.pl.

W przerwie sobotniego meczu na Kibiców czeka konkurs rzutu z połowy z nagrodą 1000 zł ufundowaną przez salon Pasja Hair & Beauty . Przez całe spotkanie do dyspozycji naszychnaj młodszych Kibiców będzie dostępny kącik zabaw. Przerwy pomiędzy kwartami umilą występy cheerleaderek z Akademii Fragolin. Oprawę muzyczną w trakcie meczu gwarantuje DJ Kusy.

Przypominamy, że bilety można kupić za pośrednictwem portalu abilet.pl. Liczymy na wasze wsparcie i głośny doping. Kasa biletowa czynna od godziny 18:00.