Z GKS-em w sobotę

5 miesięcy temu | 31.01.2024, 22:06

Już w najbliższą sobotę (3 lutego) koszykarze Miasta Szkła Krosno rozegrają mecz 24. kolejki Pekao S.A. 1 Liga Mężczyzn a ich przeciwnikiem będzie zespół GKS-u Tychy. Drużyna pod wodzą Tomasza Jagiełki z dorobkiem 36 punktów zajmuje 9. miejsce w tabeli.

Pierwszy pojedynek z Tyszanami zakończył się porażką naszego zespołu w Tychach 93:87. Sobotni mecz będzie okazją na rewanż za porażkę z 1 rundy. Zadanie nie będzie łatwe bo podopieczni trener Jagiełki zazwyczaj dobrze czują się na krośnieńskim parkiecie. GKS w obecnym sezonie gra mocno nieregularnie. Po niespodziewanych porażkach na wyjeździe w Międzychodzie oraz na własnym parkiecie z Decką Pelplin, koszykarze ze Śląska pokonali jedną z czołowych drużyn obecnego sezonu – Enea Abramczyk Astorię Bydgoszcz 85:78. Liderem naszego przeciwnika jest Maciej Koperski (15,9 pkt, 4,6 zb, 3,9 asyst). Na rozegraniu wspiera go Sebastian Bożenko. Na desce naszym podkoszowym przyjdzie zmierzyć się z Szymonem Walskim i bardzo doświadczonym Pawłem Zmarlakiem. Obrońcy Szklango Teamu powinni także uważać na Szymona Szmita oraz Karola Kamińskiego.

Środowy mecz dedykujemy firmie Transition Technologies – Control Solutions, która od lat wspiera nasza drużynę. Transition Technologies-Control Solutions , działa w ramach Grupy Kapitałowej Transition Technologies i specjalizuje się w tworzeniu nowoczesnych systemów automatyki przemysłowej. Więcej o naszym sponsorze na stronie: www.tt-cs.com.pl.

W przerwie meczu na Kibiców czeka konkurs rzutu z połowy z nagrodą 1000 zł ufundowaną przez salon Pasja Hair & Beauty . Przez całe spotkanie do dyspozycji naszych najmłodszych Kibiców będzie dostępny kącik zabaw. Przerwy pomiędzy kwartami umilą występy cheerleaderek z Akademii Fragolin. Oprawę muzyczną w trakcie meczu gwarantuje DJ Kusy.

Przypominamy, że bilety można kupić za pośrednictwem portalu abilet.pl. Liczymy na wasze wsparcie i głośny doping od pierwszej minuty meczu. Chcemy kontynuować zwycięską passę, ale bez Waszej pomocy nie będzie to możliwe. Kasa biletowa czynna od godziny 14:00.