Z MKKS Żak Koszalin już w sobotę

2 tygodnie temu | 01.10.2024, 21:48

W najbliższą sobotę ( 5 października)o godzinie 20:00 koszykarze Miasto Szkła Krosno rozegrają pierwszy mecz na własnym parkiecie w sezonie 2024/25 Pekao S.A. 1 Liga Mężczyzn. Przeciwnikiem Biało-Zielonych będzie 12. drużyna poprzedniego sezonu – MKKS  Zak Koszalin.

Mocno przebudowana ekipa trenera Marka Łukomskiego na inaugurację sezonu uległa na własnym parkiecie Bears Uniwersytet Gdański Trefl Sopot 78:93. Najwięcej punktów dla Żaka w tym meczu zdobył niski skrzydłowy Aleksander Lewandowski -21 pkt, wspierany przez rozgrywającego Jahmal’a McMurray’a – 19 pkt, rzucającego Marcina Dymałę 14 pkt i 13 zbiorek oraz niskiego skrzydłowowego Mikołaja Smarzy. Głownie ci zawodnicy będą motorem napędowym koszalińskiego zespołu. Dwaj wspomniani zawodnicy reprezentowali Szklany Team w latach ubiegłych.

W przerwie sobotniego meczu na Kibiców czeka konkurs rzutu z połowy z nagrodą 1000 zł ufundowaną przez salon Pasja Hair & Beauty . Nasi najmłodsi Kibice będą mogli skorzystać z kącika zabaw z koszami. Przerwy pomiędzy kwartami umilą występy cheerleaderek z Akademii Fragolin. O oprawę muzyczną w trakcie meczu zadba DJ Kusy.

Pozostało kilka sztuk oficjalnej piłki Vinnig Miasto Szkła Krosno, którą będzie można zakupić w biurze klubu. Osoby które dokonały rezerwacji piłek drogą internetową również, w dniu meczu w biurze Klubu, będą mogli sfinalizować zakup. Na Kibiców przygotowaliśmy również nową edycję t-shirtów.  Przypominamy, że bilety można kupić za pośrednictwem portalu abilet.pl i uniknąć kolejek w kasie klubu.

Na meczu inauguracyjnym w hali krośnieńskiego MOSiR-u nie może zabraknąć krośnieńskich Kibiców. Mamy nadzieję, że licznie wypełnicie trybuny Szklanej Twierdzy. W zeszłym sezonie dzięki stworzonej przez Was atmosferze wyszliśmy zwycięsko w większości domowych pojedynków. Zapraszamy Kibiców do aktywnego i głośnego dopingu Biało-Zielonych.

Kasa biletowa czynna od godziny 16:00.