Zagrać, zwyciężyć, zapomnieć

5 miesięcy temu | 27.01.2024, 22:45

W meczu 22. kolejki Pekao S.A. 1 Liga Mężczyzn pokonujemy zespół MKS Mana.Lake Sokół Marbo Międzychód 86:89. Prowadząc przez większość meczu podopieczni trenera Valeiko pozwolili gospodarzą odzyskać prowadzenie w połowie 4 kwarty. Na 1 minute i 13 sekund przed końcową syrena podopieczni Marcina Chodkiewicza prowadzili 86:79. Dzięki świetnej końcówce i determinacji naszego rogrywajacego Mylesa Rasnicka, który w statniej minucie trafił 2 ważne"trójki" nasz zespół zakończył mecz szóstym z rzędu zwyciestwem.

Miasto Szkła Krosno - MKS Mana.Lake Sokół Marbo Międzychód  86:89 (17:25, 22:21, 24:18, 23:25 )

Punkty dla MSK: Rasnick 34, Jankowski 17, Trubacz 9, Wrona 9, Zagórski 7, Łałak 5, Sobiech 4, Stankowski 4.